live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Гонтаревої стурбовані відхиленням законопроекту, який вимагає прийняти МВФ


фото: focus.ua
Національний банк стурбований тим, що "немає політичної волі" з підтримання законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення довіри між позичальниками та кредиторами”(№ 2286-а)

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Зокрема, лише 202 народних депутати України підтримали прийняття законопроекту за основу, 211 - проголосували за його повернення на доопрацювання в профільному Комітеті, 215 - віддали голоси за доопрацювання законопроекту суб’єктом законодавчої ініціативи. Проте цих голосів було недостатньо для прийняття позитивного рішення", - констатували у Нацбанку.

Повідомляється, що "Національний банк буде і надалі просувати питання захисту прав як кредиторів, так і споживачів фінансових послуг".

"Національний банк неодноразово підкреслював стратегічну важливість законодавчого забезпечення захисту прав кредиторів. Без забезпечення ефективних механізмів повернення коштів у банківську систему України неможливе відновлення та зростання обсягів кредитування реального сектору економіки та здешевлення кредитних ресурсів. Саме тому прийняття законопроекту, який забезпечить дотримання прав кредиторів, є наріжним для подальшого просування реформи фінансового сектору, а також розвитку економіки країни", - наголосили у НБУ.

Зазначимо, що прийняття цього закону передбачено меморандумом з МВФ.

Сьогодні парламентарі відхилили проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення довіри між позичальниками та кредиторами (№2286-а)

 

 

 

новини партнерів

18 січня, 2020 субота

18 січня, 2020 субота

17 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати