//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Клієнтам банку "Хрещатик" поновили виплати

З 17 липня Фонд гарантування здійснює виплати коштів вкладникам ліквідованого ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК", які триватимуть до 28 серпня 2017 року

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Для отримання відшкодування вкладники "Хрещатика" можуть звертатись з паспортом та ідентифікаційним номером до відділень банку-агента Фонду - ПАТ "ПУМБ".

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду гарантування копії: паспорту та ідентифікаційного коду, а також та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

  • 5 квітня 2016 року до київського банку "Хрещатик" увійшла тимчасова адміністрація. В банку обслуговувалися столичні комунальні підприємства, багато з яких в кінці березня пішли до інших банків.
  • Разом з тим, напередодні банкрутства банк не входив до так званого чорного списку НБУ, в якому перебувають установи з максимальними шансами на виведення з ринку.
  • У квітні 2017-го Київський апеляційний адміністративний суд визнав незаконним рішення НБУ про віднесення банку "Хрещатик" до категорії неплатоспроможних.
  • Національне антикорупційне бюро підозрює посадовців Нацбанку в розтраті 12 млрд грн рефінансування. У цій схемі нібито було задіяно і банк "Хрещатик".

новини партнерів

‡агрузка...

18 серпня, 2019 неділя

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати