live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд зобов'язав ГПУ відновити слідство проти Гонтаревої


фото: fttc.com.ua
Печерський райсуд міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відновити слідство проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Про це йдеться в ухвалі суду.

У ній вказано, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 03.03.2017 року за фактом втручання посадовими особами Нацбанку в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися неправосудного рішення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 КК України.

Проте, слідство щодо Гонтаревої було закрито, оскільки "в своїй постанові слідчий зазначає, що будь-яких об'єктивних та фактичних даних, які б свідчили про наявність в діях голови чи інших службових осіб Національного банку України складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 України не встановлено, а здобуття таких слідчим шляхом у ході проведення досудового розслідування вичерпано".

"Постанову слідчого з особливо важливих справ закриття кримінального провадження скасувати, а матеріали кримінального провадження скерувати до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України для продовження досудового розслідування. Ухвала оскарженню не підлягає", — йдеться в ухвалі Печерського суду.

Зазначається, що рішення про закриття кримінального провадження слідчий ГПУ ухвалив необґрунтовано.

новини партнерів

18 листопада, 2017 субота

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати