live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

СБУ взялася за українських майнерів Bitcoin, - юрист


фото: prostoinvesticii
За словами адвокатів, в Україні почалися облави на майнерів криптовалют через нібито контрабанду та ухиляння від податків

Про це пише юрист Артем Афян, передає Ліга.net.

"За останні кілька місяців ми спостерігаємо сплеск активності правоохоронців в сфері криптовалюти. І не просто МВС, а люди, які мали б займатися національною безпекою, раптово прийшли до висновку, що гудіння і перегрівання процесорів стали загрожувати нашій національній безпеці" ,- пише юрист.

За його словами, майнерам "шиють" контрабанду, оскільки обладнання для майнінгу імпортне і недешеве. І часто без документів, що дозволяє кваліфікувати дії власника, як незаконне ввезення обладнання. Хоча така стаття була вилучена з Кримінального кодексу.

Крім того сам процес майнінгу правоохоронці класифікують, як фіктивне підприємництво. Це означає, що криптовалюта , яка утворює справжні гроші, не більше ніж ілюзія, на думку правоохоронців, і підпадає під статтю Кримінального кодексу. 

Крім того, майнерів звинувачують в ухиленні від сплати податків.

"Будь-яке поліпшення добробуту українського громадянина, на думку влади, має бути відображено в податкових деклараціях та оплачено" , - бідкається Афян.

За його словами, наразі українським майнерам залишається лише адаптувати свій бізнес під вимоги закону, якими би вони не були.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати