live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Google відкрила доступ до безкоштовного курсу по машинному навчанню

Google запустила безкоштовний курс Learn with Google AI, присвячений машинному навчанню

Це ресурс, за допомогою якого будь-який бажаючий може дізнатися про розвиток можливостей штучного інтелекту, відточити свої навички і застосовувати їх у повсякденній практиці.

Сайт, в першу чергу, призначений для професіоналів, так як раніше використовувався співробітниками в розробці YouTube і Google Earth, але підійде і для новачків.

Він дозволяє відфільтрувати уроки виходячи з того, на якому рівні знаходиться користувач, а також кращого формату - відео, текст або інтерактив.

Зараз він складається з 25 розділів з більш ніж 40 завданнями. Лекції ведуть дослідники з Google, а проходження всього курсу в середньому займає 15 годин.

"Після більше 10 років роботи в Google я усвідомив, що майбутнє комп'ютерної науки - це штучний інтелект. Сьогодні я очолюю освітній відділ по машинному навчання і сподіваюся зробити ШІ і його переваги доступними всім бажаючим", - зазначає Зурі Кемп.

"Штучний інтелект може вирішувати складні проблеми і здатний трансформувати цілі галузі промисловості. Це означає те, що ШІ відображає різноманітні людські перспективи і потреби. Ось чому частина місії Google AI полягає в тому, щоб допомогти досягти успіху всім, хто цікавиться машинним навчанням", - додає він.

Курс заснований на системі машинного навчання TensorFlow, що вийшла з бета-розробки в лютому 2017 року. Це відкрита бібліотека для машинного навчання, основна мета якого - побудова і тренування нейронної мережі до досягнення якості людського сприйняття.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати