live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Японський робототехнік представив андроїда з обличчям 10-річної дитини

Відомий японський робототехнік Хіросі Ісігуро показав своє нове творіння - людиноподібного робота Ібукі, здатного пересуватися на чотирьох колесах

Про це повідомляє портал Interesting Engineering.

Зріст андроїда складає 120 сантиметрів, вага - 37 кілограмів. Він був змодельований за подобою 10-річної дитини тому і виглядає менш загрозливим, ніж інші роботи.

Каркас робота виготовлений з таких матеріалів, як вуглець і пластик, а обличчя і руки покриті "шкірою" з латексу. Рухаючись вперед на чотирьох колесах, зі спеціальним суглобом на талії, андроїд імітує природні рухи людського тіла з легким погойдуванням.

Його тіло містить в загальному 47 двигунів, що дозволяє йому посміхатися, утримувати речі руками з п'ятьма пальцями, розмахувати ними і т.д.

У планах інженерів - додати більше функцій для природного спілкування, включаючи впізнавання, підтримання діалогу, вираз емоцій і дві ноги. За задумом, покращений Ібукі зможе прогулюватися разом з людьми і ділитися з ними враженнями.

Ісігуро відомий своїми розробками в області андроїдів і "зловісної долини". В першу чергу, він хоче, щоб роботи були серед людей і співіснували з ними.

Професор Ісігуро створює людиноподібних роботів, які ходять з ним в кафе, на прогулянку, а точна копія самого інженера - робот Geminoid HI-1 - читає лекції для студентів.

Читайте також: Всі говорять про штучний інтелект. Простими словами пояснимо, що це

новини партнерів

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

13 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати