//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Парламент Молдови не підтримав включення євроінтеграції до Конституції

Депутати парламенту Молдови на засіданні 18 жовтня не підтримали ініціативу Демократичної партії включити курс на євроінтеграцію в Конституцію країни

Про це повідомляє Newsmaker.

У першому і в другому читанні за проект проголосувало тільки 54 депутати, а для зміни Конституції потрібно мінімум 67 голосів.

"У цієї країни був шанс, але, здається, це справа наступного покоління", - заявив спікер Андріан Канду.

Під час голосування у другому читанні депутати від Ліберальної та Ліберально-демократичної партій на знак протесту залишили залу засідань.

"Ми так розуміємо, ліберали відмовилися від європейської інтеграції. Виборці, які проголосували за них, повинні запам'ятати цей день", - сказав Андріан Канду.

Також у голосуванні не брали участь представники Партії соціалістів та Партії комуністів, які назвали пропозиції неконституційними.

Минулого тижня поправки до Конституції винесли на розгляд, але після тривалих обговорень, голосування вирішили перенести на цей тиждень.

Тоді спікер Андріан Канду висловив жаль, що політичні інтереси і розчарування опозиції, в особі ліберал-демократів і соціалістів, заважають утвердженню важливих для Молдови стратегій. Не підтримали проект і ліберали з комуністами.

новини партнерів

‡агрузка...

15 липня, 2019 понеділок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати