live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зріст, брутальність чи здоров'я: що приваблює жінок у чоловіках

Американські і бельгійські вчені з'ясували, що брутальна зовнішність - не головний показник чоловічої привабливості

Про це пише Medical Xpress.

Дослідники з Університету штату Пенсільванія і Льовенського католицького університету провели експеримент за участю 1233 добровольців. Вони показали випробуваним тривимірні портрети реальних чоловіків і жінок - і попросили охарактеризувати ті чи інші риси обличчя як мужні і жіночні.

Потім вчені знайшли кореляцію між цими оцінками і зростом моделей: високі люди, як правило, мають більш грубі риси обличчя. Причому це стосується і чоловіків, і жінок, так що умовна мужність - не тільки чоловіча якість.

У попередніх дослідженнях говорилося, що на привабливість чоловіка як потенційного партнера впливає його імунітет - міцне здоров'я сприяє репродуктивному успіху. У новій роботі вчені вирішили перевірити і цю гіпотезу. Вони порівняли несприйнятливість до хвороб чоловіків, зображених на знімках, з їх зовнішністю, і не знайшли зв'язку між мужніми рисами обличчя і міцною імунною системою.

А ось високий зріст і здоров'я можуть бути пов'язані, йдеться у роботі. Вчені наголошують, що самі по собі зріст, імунітет або брутальне обличчя не гарантують чоловікові успіх у жінок.

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати