"Українці рішучі, але боєприпаси закінчуються": лідер більшості у Сенаті США закликав схвалити допомогу Україні

11 січня, 2024 четвер
10:58

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер закликав терміново схвалити виділення допомоги Україні

Зміст

Про це йдеться на сайті демократів Сенату США.

Зазначається, що учасники переговорів продовжують роботу над завершенням угоди про національну безпеку. 

"Війна в Україні - конфлікт історичного значення. Це може змінити баланс сил для західних демократій, який зберігся після закінчення холодної війни", - заявив Чак Шумер. 

Також він зазначив, що російські військові починають мати перевагу на фронті, адже боєприпаси в оборонців України закінчуються

"Україна перебуває в небезпечний момент у своїй війні проти Путіна. Українські бійці зберігають рішучість і не втратили рішучості захищати Батьківщину. Але те, що вони втрачають, - це боєприпаси та озброєння, у постачанні яких Америка відіграє провідну роль. Ця допомога закінчується, на велику радість Путіна”, - сказав лідер демократів.

Крім того, Шумер наголосив на тому, що у разі перемоги Росії, розшириться і російський вплив у Європі. А це "не той світ, куди хтось із нас хоче повернутися". 

  • 16 листопада 2023 року сенат США ухвалив законопроєкт про тимчасове фінансування уряду до 19 січня 2024 року без фінансування підтримки України та Ізраїлю.
  • Водночас 7 грудня сенат США провалив процедурне голосування за початок роботи над законодавством про надання екстреної допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню на суму близько 106 мільярдів доларів.
  • 22 грудня Байден підписав Акт про асигнування на національну оборону, який передбачає рекордні $886 млрд на оборонні потреби у 2024 фіскальному році.
  • 6 січня Bloomberg з посиланням на обізнане джерело повідомив, що спікер палати представників США Майк Джонсон розглядає можливість прямих переговорів з президентом країни Джо Байденом щодо допомоги Україні та прикордонної політики, оскільки переговори про двопартійний компроміс у сенаті затягуються.
  • 7 січня керівники конгресу США досягли угоди щодо федеральних витрат у 2024 році, щоб запобігти частковій зупинці уряду наприкінці цього місяця.
  • 8 січня стало відомо, що у США готують угоду щодо кордону та імміграції, яка дозволить розблокувати допомогу Україні. Її можуть опублікувати вже цього тижня.
Теги:
Читайте також:
Київ
+19.8°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, п'ятниця
10 липня
19:49
Модель з кола американського фінансиста Джеффрі Епштейна 11 років збирала для ФСБ компромат на західні еліти
Модель з кола американського фінансиста Джеффрі Епштейна 11 років збирала для ФСБ компромат на західні еліти, — розслідування
19:32
ОБСЄ визнала мілітаризацію Росією українських дітей злочином проти людяності
19:06
Ексклюзив
Володимир Зеленський перед зенітно-ракетним комплексом Patriot
Якщо будуть залучені приватні підприємства, то проєкт реалізується набагато швидше: NAUDI про появу українського аналога Patriot - Freya
19:02
Оновлено
Наслідки атаки на Запоріжжя 10 липня
Росіяни вдарили по Харківщині й Донеччині: на Краматорськ скинули сім авіабомб. Атаки зазнало Запоріжжя. Є загиблі і поранені
18:55
пальне росія
Росія виробляє лише дві третини від потреби бензину через удари України по НПЗ, — Reuters
18:27
У Москві після атаки українських дронів спалахнула пожежа біля НПЗ "Капотня"
У Москві після атаки українських дронів спалахнула пожежа біля НПЗ "Капотня"
18:22
корупція
Нова підозра у Міндічгейті: Mercedes-Benz, елітна нерухомість в Україні та на Балі, криптогаманці "Тенора"
18:04
Оновлено
ураження суден "тіньового флоту" РФ в Азовському морі
"Азовська Чорнобаївка": 48 суден тіньового флоту зазнали ударів СБС. Наслідки видно з космосу, – "Схеми"
17:44
Естонія
Росія розгорнула інформаційну кампанію проти Балтії у відповідь на удари України по НПЗ, — розвідка Естонії
17:29
Лімін Ямаль, Іспанія - Франція, Євро-2024
Іспанія проти Бельгії: Анонс та розклад другого чвертьфіналу ЧС-2026 з футболу
17:25
PR
Відкриття укриття у лікарні м. Фастова
LEROY MERLIN UKRAINE та фонд Solidarity облаштували сучасне укриття у Фастівській лікарні
17:19
війна з росією
Українські FPV-дрони б'ють по цілях на 110 кілометрів. На фронті понад 80 штурмів від початку доби
17:08
Україна ЄС
Україна отримала підтримку послів ЄС на відкриття шостого кластера переговорів, — віцепрем'єр Качка
17:01
OPINION
Тінь нового Пригожина вже бродить по Росії
16:45
Україна Британія
Україна може отримати право витрачати частину €90-мільярдного кредиту ЄС на зброю з Британії, — Bloomberg
16:42
Огляд
Хто громив авто ТЦК у Львові: оператор дронів у ЗСЧ і військовий у відпустці
16:02
Оновлено
Микола Тищенко
У справі хабаря заставу за себе вніс сам Тищенко, а також фірма, пов'язана з розшукуваним екснардепом Онищенком
15:29
ДБР
Скандал з полком "Скеля": ДБР затримало військового за підозрою в насильстві над колегами
14:43
Удар забрав 59 життів: заочну підозру отримали 5 військових РФ, які командували атакою "Іскандера" на Грозу на Харківщині 2023-го
14:09
купюра 2000 грн
В Україні вводять в обіг банкноту номіналом 2000 грн із портретом Василя Стуса
14:04
OPINION
Євроінтеграція. Чому ми маємо час лише до кінця 2027 року
13:56
Атака РФ на Київ 28 червня
ООН: У червні РФ убила 265 цивільних в Україні - це одна з найвищих цифр із 2022-го
13:50
Оновлено
Суд у справі Порошенка проти Зеленського
Верховний Суд відмовив Порошенку в задоволенні позову до Зеленського про скасування санкцій
13:41
логотип Української бронетехніки
"На коліна!": "Українська бронетехніка" показала відео побиття менеджера під час обшуків СБУ
13:26
Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров
"Шанобливе ставлення до пам’яті жертв історичних трагедій має зміцнювати партнерство між Україною та Польщею": заява Меджлісу
13:19
OPINION
У війні на виснаження перемагає не той, хто захопить більше територій. Перемагає той, хто не здався першим
12:51
Евакуація мирного населення
На Дніпровщині ввели обов'язкову евакуацію ще з двох населених пунктів
11:55
Міністерство оборони України
Щоб масштабувати виробництво, українським компаніям відкрили доступ до військових технологій
11:09
Франція
Українські військові долучаться до параду в Парижі у День взяття Бастилії
11:01
OPINION
Глобальні "ждуни" і що з цим робити
10:34
Владислав Косіняк-Камиш
Міністр оборони Польщі критикам допомоги Україні: "Краще, аби наші Patriot збивали ракети РФ над Києвом, а не над Варшавою"
10:29
Кіліан Мбаппе
Визначився перший півфіналіст ЧС-2026: усі матчі 1/4 фіналу та сітка плейоф
10:03
валюта
Курс валют на 10 липня: скільки коштують євро та долар в обмінниках
10:00
Дональд Трамп
У Флориді перейменували аеропорт на честь Трампа
09:30
PR
Дитячий рюкзак як обрати
Як вибрати шкільний рюкзак: 7 головних критеріїв для батьків
09:26
Європарламент
Євродепутати закликали президента ФІФА скасувати допуск росіян до ЧС U-15
09:21
Дональд Трамп
У США звинуватили 8 осіб у підготовці нападу на турнірі UFC біля Білого дому в день народження Трампа
08:24
Оновлено
Meteor і Gripen
Gripen плюс Meteor. Швеція дозволила бити своїми ракетами по літаках Росії. Ворог втратив 1460 військових 9 липня
08:19
Мбаппе vs Хакімі
Франція знову здолала Марокко: результат першого матчу 1/4 фіналу ЧС-2026
08:06
Оновлено
Таганрог після атаки в ніч на 10 липня 2026
На важливих об'єктах у Таганрозі, Азові й Ільську спалахнули пожежі після атаки БПЛА: подробиці
Більше новин