Суспільне переводить мовлення на Перший, формально - як частину телемарафону

21 травня, 2024 вiвторок
11:08

Суспільне транслюватиме свій контент на загальнонаціональному телеканалі Перший

Зміст

Про це йдеться у повідомленні на сайті мовника.

"У рамках марафону "Єдині новини #UАразом" Суспільне Мовлення, інституція, яка має особливий юридичний статус, забезпечить виробництво власної частини інформаційного марафону, що транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі Перший. З 21 травня Суспільне Мовлення посилюватиме на каналі Перший інформаційний блок марафону додатковим контентом Суспільне Новини, "Суспільне. Студія", документальними фільмами власного виробництва та розслідуваннями, а також продовжиться обмін контентом з усіма учасниками марафону "Єдині новини #UАразом", - йдеться у повідомленні.

Читайте такожВлада готує зачистку інформаційного поля, - нардеп Юрчишин

Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький назвав переведення мовлення на Перший "розширенням виробництва власного контенту на Першому каналі у межах невід'ємної частини телемарафону "Єдині новини #UАразом".

"Команда Суспільного розширює виробництво власного контенту на Першому каналі у межах невід'ємної частини телемарафону "Єдині новини #UАразом". Ми готові зі свого боку максимально посилювати мовлення, ділитись якісними документальними фільмами, регіональними історіями, актуальними розслідуваннями та використовувати можливості найбільшої в Україні мережі кореспондентів по всій країні", - сказав Чернотицький.

Мовник зазначив, що учасники марафону уклали додаткову угоду до Меморандуму про взаємодію та співпрацю.

"Разом із тим марафон "Єдині новини #UАразом" трансформує та покращує сітку марафону та збільшує перелік нових продуктів. Так, у вихідні глядачі зможуть дивитись спеціальний для марафону випуск "Ранок Марафон" у ранкових слотах. Про інші зміни та нові продукти марафон "Єдині новини #UАразом" буде повідомляти в наступних новинах", - зазначило Суспільне.

Голова наглядової ради мовника Світлана Остапа в коментарі Детектору медіа назвала таке рішення "цивілізованим розлученням" і розповіла про гарантії від РНБО щодо подальшої роботи.

"На мій погляд, це цивілізоване "розлучення", якого вдалося досягти в рамках розширення виробництва контенту. Ми отримали письмові гарантії від РНБО, що такими діями не порушуватимемо рішення Ради безпеки. Команда Суспільного готова до поновлення цілодобового мовлення на Першому. Сподіваюсь, у нас все вийде", - сказала Остапа.

Детектор медіа з посиланням на власні джерела повідомив, що виключно свій контент на Першому каналі Суспільне почне транслювати 21 травня о 15:00.

  • Раніше нардепка-"слуга" Мар'яна Безугла оприлюднила допис про "аж 6 державних каналів", утримуваних платниками податків, назвавши серед них Суспільне. Ще один допис Безугла присвятила окремо Суспільному, запропонувавши замість мовника фінансувати медицину та реабілітацію поранених.
  • Мовник відреагував на закиди Безуглої, нагадавши, що існування незалежного суспільного мовлення - одна із передумов вступу України до Євросоюзу.
  • Комісія з журналістської етики підтримала Суспільне на тлі закидів Безуглої та можливого виключення з прайм-тайму марафону.
  • Спільнота Медіарух закликала владу припинити тиск на Суспільне.
Теги:
Читайте також:
Київ
+14.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, п'ятниця
17 липня
23:03
СБУ, ДБР і поліція викрили сім каналів нелегального продажу "трофейної" зброї з фронту в Україні
Тонна вибухівки, гранатомети й "трофейні" АК-12: правоохоронці заблокували сім каналів нелегального продажу зброї
22:44
Оновлено
Володимир Зеленський призначив Олександра Поклада т.в.о. голови СБУ
Зеленський призначив Поклада т.в.о. голови СБУ, а Кабмін оновив керівництво Міноборони, МЗС і поліції
22:22
Нафта
Атаки українських дронів на НПЗ РФ вплинули на ціни на дизель у США, — Axios
22:17
БПЛА FP-1
Українські дрони FP-1 і FP-2 отримали систему автоматичного донаведення на ціль, а на фронті — 229 боїв з початку доби
22:05
Оновлено
Володимир Зеленський
Зеленський призначив Сергія Бескрестнова (Флеша) радником з технологій, а перед цим заслухав доповіді п'яти командирів про фронт
21:50
Оновлено
Атаки РФ 17 липня: Суми, Херсон, Ізюм, Харків, Марганець, Миколаїв. Є загиблі і поранені
21:41
мітинг
Генштаб ЗСУ заперечує, що військовим заборонено публічні виступи
21:39
Ексклюзив
Біля пам'ятника Шевченку у Львові зібрався мітинг на підтримку Федорова
Влада не хоче відповідати на запитання суспільства і пояснювати логіку своїх рішень, — експертка зі стратегічних комунікацій Цибульська
21:20
Україна Угорщина
Угорщина блокує відкриття наступних кластерів для України на переговорах про вступ до ЄС
21:07
Ексклюзив
Атака РФ на Суми
"Машини на трасі аж підскакують": редакторка з Білопілля розповіла про ситуацію на Сумщині
21:01
Ексклюзив
Володимир Путін
Низка факторів може підштовхнути Путіна сісти за стіл переговорів,- Брайза
20:34
Ексклюзив
Апеляцію на заборону розслідування про квартири брата очільника ДБР розглянуть у понеділок, - журналіст "Слідства.Інфо" Савчук
20:30
Посол ЄС в Україні Матернова привітала Ченцова і Качку з новими посадами після перезавантаження уряду
Посол ЄС в Україні Матернова привітала Ченцова і Качку з новими посадами після перезавантаження уряду
20:30
Замах на Єрмолаєва
СБУ відновила відеозапис із замахом на Єрмолаєва у Монако
20:10
Марта Костюк (зліва) та Еліна Світоліна після чвертьфінального матчу Роман Гаррос 2026 року
Костюк очолила світовий рейтинг форми сезону yElo, який враховує силу суперниць, Світоліна на 6-й позиції
20:10
Ексклюзив
Ліндсі Грем
Ліндсі Грем був ціллю та об'єктом ненависті Кремля, – Фейгін
20:01
OPINION
Не "Поверніть Федорова" на картонках, а "Поверніть конституційний лад"
19:54
Зеленський анонсував нову політику на "польському напрямку": відкриють архіви про Волинь
19:42
Ексклюзив
Марина Данилюк-Ярмолаєва
Сирського поставили на місце Залужного лише для того, щоб збити довіру до бренду ЗСУ, - Данилюк-Ярмолаєва
19:34
Оновлено
Суд обрав запобіжний захід обом керівникам підприємства Укроборонпрому у справі про вибухи у Вишневому
Суд обрав запобіжний захід обом керівникам підприємства Укроборонпрому у справі про вибухи у Вишневому
19:14
Сандра Аудкірк
Тимчасовою повіреною у справах США в Україні призначено Сандру Аудкірк
18:59
Ормузька протока
Іран не контролює Ормузьку протоку: США знищили вежу спостереження в порту Чабахар шостої ночі ударів
18:53
пальне росія
Через удари України по НПЗ Росія купуватиме дизель за кордоном
18:34
Оновлено
У Росатомі заявили, що від удару БПЛА загинув головний інженер окупованої ЗАЕС. У МЗС України та Енергоатомі відповіли
18:00
Євгена Коновальця перепоховають в Україні, — рішення Кабміну
17:35
МН17
"Правда сильніша за брехню": Україна і ЄС у 12-ту річницю вшанували жертв MH17 і нагадали Росії про відповідальність
17:25
прапори Україна Польща
Сейм Польщі ухвалив резолюцію про "волинський геноцид". У МЗС України відреагували
17:10
Оновлено
Командування намагалося з'ясувати, де служить ветеран, який ініціював мітинг на підтримку Федорова: ситуацію прокоментували в ОП і армії
17:01
OPINION
Цей липневий Майдан — завдання із зірочкою. Дорослі не допоможуть…
16:16
Україна Польща
У Польщі за півроку зафіксували 180 злочинів на ґрунті ненависті проти українців — на третину більше, ніж торік
15:49
Міністр внутрішніх справ Естонії Ігор Таро
"Українці гинуть, а росіяни їдуть на шопінг": голова МВС Естонії закликав ЄС посилити візову політику щодо громадян РФ
15:25
санкції проти Росії
Рада ЄС наклала санкції на п'ять компаній та їхню керівницю за масовані удари по Києву 1 і 5 липня
15:00
OPINION
Ельмаз Асан
Голос Криму з архівних полиць: чому ми повертаємо історію Валерія Возгріна
14:53
У Великій Британії змінився прем'єр: лейбористи зробили ставку на Енді Бернема
14:47
Андерсон Тейлор - наймолодший у світі куратор музею
Дев'ятирічний американець став наймолодшим у світі куратором музею й увійшов до Книга рекордів Гіннеса
14:26
Ігор Клименко
Зеленський запропонував Клименку посаду секретаря РНБО
14:23
Dassault Rafale
Повітряні сили Німеччини та Франції провели навчання за участю винищувачів, які здатні нести ядерну зброю
14:21
Оновлено
Maxar опублікувала знімки авіабази в Енгельсі
Українські дрони подолали 800 км і знищили стратегічний бомбардувальник Ту-95 на аеродромі "Енгельс", - СБУ
14:12
Нафтогаз
Тимчасовим керівником Нафтогазу став Сергій Федоренко
14:03
OPINION
Правова вакханалія президентських призначень
Більше новин