
Китай спостерігає як спроба перезавантажити відносини між РФ та США провалиться, - Гопко
Голова правління ГО "Мережа захисту національних інтересів "АНТС" Ганна Гопко розповіла, що залежність Росії від Китаю настільки велика, що в Пекіні просто спостерігають за спробами перезавантаження відносин від Москвою та Вашингтоном і як вони проваляться
Про це вона розповіла в етері Еспресо.
"Якщо прочитати "36 китайських стратегем", то стане зрозумілим, що Китай сьогодні є найбільшим бенефіціаром того, що відбувається. Оскільки залежність російської економіки та військової потуги від Китаю дуже велика. Китай це чітко розуміє і просто спостерігає за тим, як спроби перезавантаження між РФ та США проваляться. У Пекіні чекають, коли Європейський Союз до них прийде й будуть говорити про збалансування інтересів. Для України Китай однозначно на боці Росії. Без підтримки Китаю Росія давно вже не могла б вести цю війну. Той "Фонд благосостоянія" у РФ, який на початку повномасштабного вторгнення становив $150 млрд, зараз має менш як $50 млрд", - пояснила Гопко.
Політикиня наголосила, що Україна має сьогодні проводити більше зусиль й працювати із тими союзниками, які готові підтримувати Київ далі, а також робити ставку на технологічну перевагу у цій війні.
"Китай в очікуванні. Вони просто чекають поки трупи ворогів будуть плести по різних річках. Україні ж треба розуміти, як вибудовувати "коаліцію рішучих" і донатити на інновації та новітні військові технології, розуміючи, що це майбутнє", - додала вона.
- Дональд Трамп 31 січня заявив, що має в планах запровадження мита на товари з Європейського Союзу. Того самого дня в Білому домі повідомили про запровадження Трампом мита на товари з Канади, Китаю й Мексики з 1 лютого.
- У відповідь на дії США Пекін увів мита в розмірі 10% на нафту й сільськогосподарську техніку зі США, а також 15% на вугілля і скраплений природний газ.
- У неділю, 9 березня, міністр торгівлі США Говард Лютнік заявив, що Дональд Трамп не послаблюватиме мита для Мексики, Канади та Китаю через використання фентанілу в їхніх країнах.
- 10 березня у South China Morning Post з посиланням на джерела повідомили, що президент США Дональд Трамп і лідер КНР Сі Цзіньпін, імовірно, зустрінуться у квітні в Китаї
- Актуальне
- Важливе













