Всі об'єкти соціального значення мають бути передані від районів громадам до кінця січня, - Мінрегіон

Процес передачі об'єктів соціального значення від районів громадам має завершитися до кінця січня

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з повідомленням, наразі в країні щодо 88% соціальних об'єктів вже прийняті рішення територіальними громадами про взяття їх на баланс. Готові прийняти 100% закладів освіти, культури, охорони здоров'я та інших соціальних об'єктів громади 39 нових районів. Серед областей лідерамі у цьому процесі є Житомирська та Волинська області.

За словами мінітра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, передачу майна до громад необхідно завершити якнайшвидше, оскільки завершення цього процесу забезпечить стабільність роботи лікарень, амбулаторій, шкіл, дитячих садків, соціальних установ, бібліотек тощо.

"Задля забезпечення безперебійної роботи соціальних закладів, районам не варто затягувати цей процес та здійснити передачу майна до кінця січня", - цитує пресслужба слова Чернишова.

За даними відомства, високі показники передачі об'єктів спільної власності району Тернопільської Сумської, Івано-Франківської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської та Чернівецької областей, які завершили цей процес на 98-99%.

Також активні у цьому процесі територіальні громади Одеської, Запорізької, Черкаської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської та Кіровоградської областей. Загалом, вони завершили процес передачі на понад 90%.

Найповільніше передача відбувається у Луганській, Львівській, Закарпатській, Вінницькій та Донецькій областях.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати