live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зелені, але не слуги. З'їзд партії Зелених у Фінляндії

Це не українські "зелені", це не "Слуга народу". Це з’їзд Європейської партії зелених, яка зараз переживає справжній ренесанс у Європі. Німеччина, Франція, Фінляндія… У багатьох країнах сьогодні зелені знову приходять до влади

Вітаю! Я зараз у Тампере, в Фінляндії, на з’їзді зелених.

Це не українські "зелені", це не "Слуга народу". Це з’їзд Європейської партії зелених, яка зараз переживає справжній ренесанс у Європі. Німеччина, Франція, Фінляндія… У багатьох країнах сьогодні зелені знову приходять до влади. Чому відбувається цей процес? Чому в Україні люди, які приходять до влади під зеленими прапорами, називають себе лібертаріанцями, а зелені, які приходять до влади всюди в Європі, зовсім іншими цінностями керуються? Якими? У чому феномен цих зелених?

Феномен дуже простий. Зараз у Європі фактично скомпрометувала себе соціал-демократія, яка обстоювала рівні права всіх громадян. І зелені, які обстоюють нові позиції, які говорять не лише про соціальну справедливість, а й про любов до природи, про сталий розвиток, знову стають популярними.

Це ті тренди, на які ми не звертаємо увагу в Україні, а звертати увагу потрібно. Тому що це - ідеологія майбутнього. Незалежно від того, під якими прапорами ця ідеологія буде проголошуватися - чи під зеленими, чи під якимось іншими. Незалежно від того, яка ідеологія проголошується зараз під зеленими прапорами в Україні.

Шкода, що тут зараз про Україну дуже мало говорять. Тому що в минулі часи резолюції Європейської партії зелених ставали для нас серйозною підтримкою. Відбувалося це тоді, коли сильною була українська дипломатія, коли Українська держава переконувала світ у тому, що Росія є справжнім агресором, який знищує в Україні не лише сталий розвиток, а й будь-який розвиток.

Зараз про це майже ніхто не говорить. Але ми бачимо майбутнє. Ми розуміємо, куди нам потрібно рухатися. Тому тут, у Фінляндії, у Тампере, на з’їзді Європейської партії зелених, так багато людей, які співчувають Україні і нас підтримують.

Побачимось.

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати