РНБО: Росія здійснила чергову хвилю інформпідготовки, щоб обгрунтувати вторгнення в Україну

Задум російських ЗМІ, які заявляють про перестрілку у Слов’янську між нібито "Правим сектором" та мирним населенням очевидний - здійснити чергову хвилю інформпідготовки до обгрунтування вторгнення

Про це на своїй сторінці у Facebook заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.

«Повідомлення російських журналістів про перестрілку між нібито «Правим сектором» та «самооборонцями» в Слов’янську, обгрунтоване якимись «візитівками Яроша» та «невідомою зброєю», кількість загиблих, яка зростає з кожною годиною, якісь «подробиці», доказів яких ніхто не бачив - це ідеальний зразок російської пропаганди, який сьогодні тиражують чимало не лише російських, але й іноземних ЗМІ», - зазначила Сюмар.

За її словами, задум пропагандистів очевидний.
«Показати, що ситуація в Україні виходить з під контролю навіть на свята; розгорнути тезу про «громадянську війну» в Україні; здійснити чергову хвилю інформпідготовки до обгрунтування вторгнення», - вважає Сюмар.

Вона звернулась до журналістів з проханням перевіряти інформацію замість того, аби ставати інструментами в інформаційній війні проти України.

«Російські ЗМІ сьогодні - головне джерело дезінформації про Україну. Готуємо відповідне звернення до провідних світових медіакомпаній. "Дезу" треба блокувати, а не тиражувати. Посилання на російські медіа має стати прикладом "неякісної журналістики", з огляду на те, як часто там подається відверта брехня, необхідна для підтвердження ідеологічних міфів, придуманих на обслуговування завдань Кремля в контексті війни проти України», - зазначила Сюмар.

Нагадаємо, у місті Слов’янську Донецької області 20 квітня близько 3:00 на блок-посту між двома групами громадян виникла озброєна сутичка. Внаслідок цього одна особа загинула та три отримали вогнепальні поранення. Російський МЗС звинуватив «Правий сектор» в перестрілці в Слов'янську.

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати