live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росіяни погодилася на зустріч щодо затриманих українських прикордонників

Російські сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч з приводу долі затриманих і утримуваних у Брянську українських прикордонників

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян в ефірі одного з українських телеканалів.

За його інформацією, зустріч має відбутися 9 жовтня.

"Російська сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч, яка має відбутися 9 жовтня. Можливо, це допоможе нам врешті розібратися в тому, що сталося на кордоні кілька днів тому", - зазначив Слободян.

Він наголосив, що подробиць затримання колег в українських прикордонників немає.

"Наскільки я розумію, їх тримають в управлінні ФСБ у Брянську. Про їхній стан нічого не відомо, оскільки жодного контакту з ними немає", - сказав Слободян.

За його словами, є інформація про те, що мати одного із затриманих прикордонників намагалася отримати дозвіл на зустріч з сином, однак їй відмовили.

  • Нагадаємо, на Сумщині зникли двоє українських прикордонників, які здійснювали моніторинг ділянки кордону.
  • Російські ЗМІ повідомили про затримання представниками ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.
  • Спершу російська прикордонна служба в усній формі заперечила затримання зниклих у Сумській області українських прикордонників, однак 4 жовтня такий факт росіянами було визнано.

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати