live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Німеччині продають українські цукерки з рекламою ЧС-2018 у Росії

Німецький дистриб'ютор Dovgan Gmbh прокоментував цукерковий скандал за участю кондитерської компанії АВК

У німецьких магазинах з'явилися українські цукерки в упаковці з логотипом, що нагадує символіку Чемпіонату світу з футболу, який проходить в Росії, інформує Liga.net.

На запит видання керівник компанії Андрій Ковальов відповів, що українська громадськість повинна пишатися тим, що українські продукти продаються по усій Німеччині.

"Ми з величезною радістю продаємо українські продукти в Німеччині і не лише від АВК але і від Ніжина і багатьох інших українських виробників. Так само і українська економіка отримує від нас стабільні платежі в євро, що дозволяє АВК збільшувати кількість робочих місць і покращувати оплату праці", - сказав Ковальов.

На питання про те, де була упакована партія цукерок АВК і хто займався фасовкою, представник дистриб'ютора не відповів.

"У нас є як у комерційної структури э закрита інформація, яку ми не бачимо необхідності відкривати", - додав Ковальов.

Як повідомили у прес-службі компанії АВК, дизайн візуалізації тубуса не є розробкою компанії, макет створюється партнерами. За умовами контракту, німецька фірма залишає за собою право в односторонньому порядку приймати рішення з оформлення упаковок.

Фірма DOVGAN GmbH, укладаючи наступні контракти з торговими мережами Німеччини, не повідомляє АВК про їхні умови. Ми розділяємо думку громадськості та обурення у соцмережах, що виникли внаслідок ситуації, яка склалася, - йдеться у повідомленні компанії.

Як додали у АВК, на сьогоднішній день поставки продукції до німецької фірми DOVGAN GmbH призупинені. Кошти, виручені з реалізації даної партії солодощів, буде спрямовано на підтримку соціальних програм в Україні.

  • Раніше у німецьких супермаркетах під торговою маркою Matroschka surprise з'явилися цукерки виробництва АВК, упаковані в коробки з "футбольною" символікою. Слоган на ній: "Смачно, як в Росії". На упаковці-тубусі є напис українською мовою "Відкривати тут".

новини партнерів

26 вересня, 2018 середа

25 вересня, 2018 вівторок

26 вересня, 2018 середа

25 вересня, 2018 вівторок

24 вересня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати