//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чоловік подзвонив в екстренні служби, бо дружина заважала спати своїм хропінням

Невиспаний чоловік подзвонив по телефону екстрених служб 999 через свою дружину, бо вона дуже голосно хропіла

Про це повідомляє видання Metro.

Поліція Уест-Мідлендсу поділилася аудіозаписом дзвінка в Інтернеті, щоб переконати людей звільнити аварійну лінію для реальних надзвичайних ситуацій

Втомлений чоловік сказав, що його дружина "звучить як мотоцикл", і він "не знає, що робити".Оператор терпляче відповів: "Це не поліцейське питання" і велів чоловіку звернутися по медичну  допомогу, коли його дружина прокинеться.

Служба була змушена почати таку "антирекламну кампанію" отримавши найбільшу кількість дзвінків на деньза всю свою історію.

У суботу, обробники викликів отримали 3,276 дзвінків, що на 40% більше, ніж в середньому за 24 години. Деякі з цих останніх дзвінків повідомляли про травмовану качку в мережі каналів, згадану вище жінку з гучним храпом, і підлітка, який просив оператора зв'язатися з його мамою, оскільки у нього закінчилися гроші на рахунку.

 "Служба 999 дорогоцінна, - каже оператор Олівія. - На даний момент це найвищий попит, який я коли-небудь бачила, я одна відповідаю більш ніж на 50 дзвінків на день".

"Якщо це не надзвичайна ситуація, люди можуть подзвонити нам за номером 101. Але більшість запитів, які ми отримуємо за цим номером, можуть бути задоволені простим пошуком в Інтернеті. Служба має безліч інформації і рекомендацій з цілої низки питань", - додає Олівія.

новини партнерів

‡агрузка...

25 квітня, 2019 четвер

25 квітня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати