live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зараз лідерами у промоції української культури є література, кіно і мода, - Федів

Для того, щоб підвищити інтерес іноземних партнерів, треба збільшувати інформування

Про це сказала виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів під час виступу на ІІ Міжнародному форумі Центральної та Східної Європи Via Carpatia 2019, який проходить в смт Верховина на Івано-Франківщині, передає Еспресо.TV.

"Слабка сторона нас українців  є в тому, що ми є ідейним народом. В нас багато хороших ідей, але дуже часто ми не знаємо як ці ідеї реалізовувати на практиці. Ми як Український культурний фонд якраз стикаємося із цією проблемою. Ми бачимо дуже багато крутих проектів і наше завдання як фонду мистецькі проекти перетворити в креативні проекти. Для того, щоб їх можна було продавати за кордон", - сказала Федів.

Вона згадала, зокрема, враження керівника Франкфуртського книжкового ярмарку, який побував на українських літературних фестивалях і вказав, що в Україні є література як мистецтво, але мало літератури як ринку.

"Для того, щоб підвищити інтерес іноземних партнерів, треба збільшувати інформування. Мало хто знає про українські культурні організації. Зараз такими лідерами у промоції української культури є література, видавнича справа і кіно. Мода зараз теж набуває певних обертів. Але у нас є багато інших секторів культури, які ми можемо промотувати, нам є що показати світу",- додала Федів.

  • Нагадаємо, що Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи VIA CARPATIA відбувається просто неба серед карпатських гір у прикарпатській Верховині. Однією з складових форуму є міжнародна конференція "Коло Вінценза". Федів виступала на тематичній панелі "Промоція України в світі через культуру". Захід триває з 14 по 16 червня.

 

новини партнерів

5 серпня, 2020 середа

5 серпня, 2020 середа

4 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати