live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні розпочали пілотний проєкт із впровадження приватної тяги на залізниці, - Криклій

В Україні розпочато пілотний проєкт допуску приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях загального користування

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

“Урядом сьогодні прийнято рішення про реалізацію пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування”, - йдеться у повідомленні.

Мінінфраструктури визначатиме умови проведення пілотного проєкту, дільниці залізничної інфраструктури загального користування та учасників пілотного проєкту. Учасники пілотного проєкту дотримуватимуться вимог щодо безпеки перевезень.

“Ми маємо звернення від бізнесу про участь у такому пілоті, компанії готові закупити необхідний рухомий склад та провести навчання машиністів. Отже, ми не тільки дозволяємо бізнесу вирішити проблему з перевезеннями, а й тестуємо готовність компаній до відкриття ринку залізничних перевезень", - пояснив Криклій.

За словами міністра, результати пілотного проєкту будуть враховані під час розробки підзаконних актів для імплементації положень нового закону “Про залізничний транспорт України”.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

21 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати