live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

“Еспресо. Вибір читачів”: Телеканал “Еспресо” вручив нагороди переможцям книжкового конкурсу

На участь у конкурсі надійшло 150 заявок, голосування  організували у  276 бібліотеках по всій країні. Компанія "Нова пошта" підтримала  премію й допомогла оперативно відправити книжки та анкети для голосування по всій Україні.

Отож, у категорії "Найкраща книжка для дітей і підлітків" перемогу здобула "Зграя" Анастасії Нікуліної (видавництво "Vivat").  Серед книжок для дорослих читачі віддали перевагу "За спиною" Гаськи Шиян (видавництво "Фабула").

У центрі роману "Зграя" - історія підлітків, які займаються паркуром, а тлом для їхніх пригод стали вулиці Львова. Письменницю надихнув власний досвід паркуру.

А от у романі Гаськи Шиян "За спиною" розкривається тема війни на Сході, яка ставить перед вибором не тільки чоловіків, але й жінок. Письменниця радіє, що українські читачі відзначили саме її роман.  

 Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів"   заснована у 2017 році телеканалом “Еспресо”. Головна її мета - відзначати найкращі вітчизняні літературні новинки року та підтримувати інтерес до читання книжок в Україні.

Організатор конкурсу Микола Типусяк запевняє, що наступного року розширять номінації та збільшать кількість бібліотек для голосування.

 

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати