live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сільські діти на 2 роки відстають у навчанні за дітей з міст, - Гриневич

За результатами міжнародного порівняльного дослідження PISA українські діти у сільській школі отримують гірші знання порівняно з міськими

Про це ексміністерка освіти і науки України Лілія Гриневич заявила в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими" на каналі Еспресо у вівторок, 25 лютого 2020 року.

"У нас величезні різниці між містом і селом. І сьогодні середньостатистично сільські діти, за оцінками PISA, в Україні відстають майже на 2 роки навчання від міських", - заявила ексміністрерка освіти і науки України.

Пані Гриневич додала, що успішність дітей також залежить від економічного статусу родини, в якій дитина зростає, і підтримки батьків та вчителів.

"Там, де батьки підтримують, тому що діти заповнювали опитувальник, і були питання, по яких можна судити, чи батьки підтримують дитину, чи ні. Так само чи вчитель підтримує дитину, чи ні. Різним дітям потрібна менша чи більша кількість підтримки. Але ця підтримка потрібна", - заявила ексміністрека.

Ексміністерка зазначила, що, незважаючи на таланти та розвиток, великий вплив на успішність має підтримка батьків та вчителів.

новини партнерів

2 квітня, 2020 четвер

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати