Новий в.о. міністра освіти Шкарлет заперечує, що 10 років тому підтримував Партію регіонів

Призначений в.о. міністра освіти ректор Чернігівського національного технічного університету Сергій Шкарлет повідомив, що не давав розміщене у відкритому доступі інтерв'ю зі словами підтримки на адресу Партії регіонів

Про це він заявив в опублікованій 4 липня 2020 року розмові з LB.ua, передає Еспресо.TV.

"Для мене це дуже дивне інтерв’ю. Повірте, я цього інтерв’ю реально не читав. І точно такого не міг сказати. Там написано, ніби я сказав, що я підтримую Партію регіонів ще з 2004-го року. Але у 2004-у році я працював лише один рік на посаді ректора приватного університету. Мені треба було форматувати навчальний процес, шукати приміщення, шукати викладачів. В 2007-2009 році я дуже плідно співпрацював з Миколою Томенком по цілій низці проектів. Скажіть мені, яка стиковка може бути з Партією регіонів?", - сказав Шкарлет.

На уточнююче запитання журналістів "Тобто ви стверджуєте, що не говорили, ніби поділяєте погляди Партії регіонів?" посадовець відповів:

"Я такої фрази не говорив".

Коли ж у нього перепитали: "Але ви дали це інтерв’ю?", Шкарлет зазначив:

"Я не давав це інтерв’ю. Можливо, там є питання, які мені ставили, але цей абзац я взагалі не пам’ятаю".

Читайте також10 фактів із життя Сергія Шкарлета

При цьому він не став заперечувати, що був депутатом Чернігівської обласної ради від ПР. За його словами, від такої пропозиції відмовитися було неможливо.

Інтерв'ю, сам факт якого заперечує наразі в.о. міністра освіти, досі є у відкритому доступі.

Публікацію датовано 17 жовтня 2010 року. Там є наступні слова:

"Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, , коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів. Впевнений, разом з Президентом ми вибудуємо міцну вертикаль влади, яка займатиметься ділом і досягне значних результатів. Ми збудуємо нову Чернігівщину!".

Окрім того, у розмові з LB.ua Шкарлет заперечив, що мав якісь неформальні стосунки з очільником Міносвіти часів Януковича Дмитром Табачником та його заступником Сулимою.

"Я по роботі працював з ними. Я працював з усіма міністрами, починаючи від Згуровського... Не було ніяких тісних стосунків", - наголосив в.о. міністра.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати