Святкування Рош Га-Шана: в Умані через можливі підробки документів про мету в’їзду перевіряють іноземців


фото: ck-oda.gov.ua
Поліцейські, прикордонники та співробітники міграційної служби перевіряють іноземців в Умані через можливі підробки документів про мету в’їзду

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Прикордонники спільно з міграційною службою та Національною поліцією перевіряють іноземців в Умані. Особливу увагу приділено їх можливим зловживанням під час перетину державного кордону на в’їзд в Україну", - йдеться в повідомленні.

Не виключається, що хасиди могли прибути в Україну за підробленими документами на нібито лікування або порушити правила транзитного проїзду, який повинен був тривати не більше 48 годин.

"Правоохоронці вже викрили певну кількість осіб, які не дотримались умов в'їзду і знехтували законодавством України. Ці особи будуть відправлені за межі України із забороною в'їзду мінімум на 3 роки", - повідомили в МВС.

  • Нагадаємо, станом на 17 вересня на українсько-білоруському кордоні поблизу "Нові Яриловичі" попри негоду перебували більше тисячі хасидів, які хотіли поїхати в Умань на святкування Рош га-Шана (нового року).
  • Хасиди, які намагалися потрапити в Україну з території Білорусі на святкування Рош Га-Шана, залишили територію прикордонного пункту Нові Яриловичі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати