Пашинян заявив про підписання заяви з Алієвим і Путіним про припинення війни в Нагірному Карабаху

10 листопада після опівночі (о першій за вірменським часом прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що підписав угоду про припинення вогню з президентами Росії та Азербайджану

Про це прем'єрміністр Вірменії Нікол Пашинян написав у Facebook.

"Шановні співвітчизники, сестри та брати. Особисто я прийняв дуже тяжке рішення для мене та всіх нас. Підписав заяву про припинення війни в Нагірному Карабасі з російськими та азербайджанськими президентами з 01.00 год. Текст заяви, яку вже опубліковано, неймовірно болючий для мене та наших людей", - написав вірменський лідер.

"Я прийняв це рішення в результаті глибокого аналізу військової ситуації ", - додав Пашинян.

За його словами, це найкраще для Вірменії рішення.

Офіційний Баку ніяк не повідомив про підписання угоди.

Водночас видання haqqin.az з посиланням на джерела у МЗС заявило, що Вірменія готова підписати капітуляцію.

  • Нагадаємо, бої у Нагірному Карабаху відновилися наприкінці вересня 2020 року. Армія Азербайджану зламала оборону вірмен на південному театрі бойових дій, опанувала весь кордон між невизнаною Нагорно-Карабахською республікою та Іраном по річці Аракс та почала наступати в напрямку Лачинського коридору, що з'єднує столицю НКР Ханкенді (вірменською - Степанакерт) та власне Вірменію. Зайнявши Шушу армія Азербайджану отримала прямий вихід на Ханкенді та наблизилась до повного відвоювання своєї визнаної міжнародною спільнотою території.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати