Путін погрожує вторгненням, якщо Україна відмовиться постачати воду в Крим, - Чийгоз

Путін може розпочати вторгнення в Україну, якщо в Крим не відновиться постачання прісної води

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ахтем Чийгоз в ефірі програми "Коментарі з Христиною Шкудор" на телеканалі Еспресо.TV.

Чийгоз припустив, що в березні цього року Кремль ввійде в активну фазу вирішення проблеми прісної води для Криму. Він вважає, що Володимир Путін буде маніпулювати українською владою, а зокрема, президентом Володимиром Зеленським. Адже президент України в своєму останньому інтерв'ю заявив про страшні наслідки вторгнення РФ з Криму, підкреслюючи, що не хотів би розгортання такого сценарію.

"Думаю, що в даній ситуації Кремль намагатиметься домовитись з п'ятою колоною в Україні. В тому числі, з оточенням президента. Путін відчув "запах крові", коли президент Зеленський в своєму інтерв'ю заявив, що не хоче навіть уявляти про військове вторгнення РФ в Україну з Криму. Тому, очевидно, що саме цим Путін і буде маніпулювати", - додав народний депутат.

Також Чийгоз запевнив, запобігти таким подіям можна посилаючи цільові меседжі.

"Ми можемо запобігти цьому, якщо будемо посилати правильні меседжі не тільки ворогу, а й нашим міжнародним партнерам. Зокрема, потрібно говорити про те, що ми не віддамо жодного сантиметру української землі, що кожен солдат, який ступить на нашу землю, буде знищений. Ми повинні тримати стійку позицію та показувати всьому світу, що ми готові та можемо себе захистити", - додав Ахтем.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати