//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада зобов'язала відкрити власників медіа та заборонила російським резидентам володіти українськими каналами

Верховна Рада за основу та в цілому проголосувала за законопроект №1831 "Щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення"

За відповідне рішення проголосувало 237 народних депутатів, передає Еспресо.TV.

Як зазначається у висновку профільного комітету, метою законопроекту є зведення до мінімуму концентрацію аудіовізуальних ЗМІ, що зробить більш прозорою діяльність українських мовників та провайдерів, запровадить додаткові гарантії свободи слова та створить передумови для прозорого ліцензування телерадіомовлення як запоруки вільного поширення об’єктивної та неупередженої інформації, вільної від будь-якого тиску та цензури.

"Цей законопроект регулює питання того, що українське суспільство має знати, хто є власником електронних ЗМІ, зокрема теле- і радіомовлення. Цей закон зобов’яже всіх власників, всіх каналів повідомляти про свою власність під час ліцензування у Нацраді. Він простий і зрозумілий, ми маємо показати, що ми в змозі побудувати нову Україну", - раніше заявив один з авторів законопроекту нардеп Микола Княжицький.

Крім того, була проголосована поправка до законопроекту, що містить заборону володіння корпоративними правами теле-радіо компаній України резидентами країни-агресора та забороняє засновувати і буди учасниками медіа особам, зареєстрованих у офшорних зонах, перелік яких був оголошений Кабміном.

"Йдеться про інформаційну безпеку нашої країни", - наголосив Княжицький.

 

новини партнерів

‡агрузка...

22 липня, 2019 понеділок

22 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати