//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Гройсман хоче створити багаторівневу систему охорони здоров'я


фото: kmu.gov.ua
Українська влада повинна розвивати багаторівневу систему охорони здоров'я, до якої входитимуть спеціалізовані клініки та інститут сімейного лікаря

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Не потрібно винаходити велосипед, він винайдений у всіх країнах світу. Подивіться, як живуть люди, а у нас - не встиг вийти на пенсію, як уже помер. Це велика проблема і виклик для всіх нас", - наголосив прем'єр.

Як зазначив очільник Кабміну, первинним рівнем медичної допомоги у державі стане формування інституту сімейного лікаря. Тим часом вторинний рівень буде розвиватися на міському рівні. 

Таким чином третій рівень буде запроваджуватися в обласних лікарнях, яким буде надано більш якісне обладнання. Це означатиме спеціалізовану медичну допомогу з високим рівнем складності. 

"Обласна лікарня не буде виконувати рядові втручання. Якщо мова йде про надскладні втручання - це четвертий рівень, столичні лікарні, лікарні системи АМН України, де є відповідне обладнання та фахівці, які виконують надскладні маніпуляції, наприклад, трансплантацію органів", - пояснив Гройсман.

За його словами, система охорони здоров'я буде фінансуватися у інший спосіб. Зокрема йдеться про інвестування у конкретних пацієнтів та медичні послуги. 

 

новини партнерів

20 червня, 2019 четвер

20 червня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати