live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відома українська компанія звернулась до Європи через несправедливі санкції


фото: ukr-online
Головний акціонер "М.С.Л." Маркос Шиапаніс звернувся з листом до Європейської Бізнес Асоціації, яка вже 18 років захищає інтереси іноземних та вітчизняних інвесторів в Україні

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу М.С.Л.

Привід для звернення - упереджене ставлення з боку органів державної влади України до «М.С.Л.», найбільшого та досвідченішого вітчизняного лотерейного оператора. 

У своїй заяві Шиапаніс докладно розповів про ситуацію, яка склалась навколо «М.С.Л.» за останні роки. Зокрема, йдеться про необґрунтоване та безпідставне застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій.

З листа Шиапаніса до керівництва Європейської Бізнес Асоціації: «За моєї ініціативи, як бенефіціарного власника ТОВ «М.С.Л.», СБУ було відкрито кримінальне провадження та проведено розслідування щодо встановлення наявності фактів і дій, які могли б стати підставою для застосування санкцій до ТОВ «М.С.Л.».

У результаті кримінальне провадження було закрите в березні 2017 року у зв’язку з відсутністю порушень.

Майже півтора роки компанія «М.С.Л.» намагається відстоювати свої права у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ). Ми цілковито переконані у своїй правоті, оскільки працюємо на українському ринку виключно у правовому полі, а внесення нашої компанії до санкційного списку вважаємо помилкою».

3 серпня 2017 року відбулась зустріч між представниками Європейської Бізнес Асоціації та оператора державних лотерей «М.С.Л.».Від української компанії у переговорах брали участь віце-президент «М.С.Л.» Євген Власенко та партнер юридичної компанії Jurimex Марина Слободніченко. 

Під час зустрічі Власенко зробив заяву, що «М.С.Л.» продовжує послідовно відстоювати своє право на повноцінну роботу в Україні. І в ситуації, коли влада не хоче вирішувати проблему, що склалася, наступним кроком є залучення європейських інституцій для її вирішення. 

Читайте також: Монополія на джекпот. Як в Україні створюють лотерейного монстра

16 травня 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти ряду російських компаній. У цей список потрапив і оператор державних лотерей М.С.Л. 

  • Всього на українському ринку державних лотерей працює 3 компанії - УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" і М.С.Л. (Молодьспортлото). З вересня 2015 М.С.Л. і «Патріот» потрапили до списку санкцій компаній в Україні.
  • Головний аргумент, який використовувало СБУ, щоб занести М.С.Л. в санкційний список - лист 7-річної давності власника компанії Георгія Ложенка. У 2010 році М.С.Л. запропонувала Мінфіну проект фінансування Євро-2012, в якому партнером вказало «Альфа-банк».
  • Сам банк і тоді, і зараз не був в структурі власності компанії. Єдині фінансові відносини М.С.Л. і «Альфа-Банк» - звичайний кредит. Згідно з даними держреєстру, основним власником ТОВ «М.С.Л.» є Evolot Limited (Кіпр), а кінцевим бенефіціаром - кіпріот Маркос Шіапаніс. 
  • Компанія УНЛ сьогодні залишилася монополістом на ринку. Тільки проти неї не ввели санкції, незважаючи на визнання нею співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів.
Все по темі

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати