live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія звузиться до розмірів Москви та прилеглих регіонів й називатиметься Заліссям, - ЗМІ

Неминучий розпад сучасної Росії супроводжуватиметься утворенням нових держав, однією з котрих буде московське Залісся

Про це заявив російський опозиціонер українського походження, голова благодійного фонду Repentance (Швеція) В'ячеслав Пузєєв у своїй програмній статті під назвою "Залісся як провідний антиімперський проект", опублікованій на порталі After Empire.

"Саме таке усвідомлення здатне стати гарантією від повторення нових імперських проектів на території Росії, зібраних навколо Москви (і з центром в Москві). Ось тут і виникає тема Залісся", - наголошує він.

Залісся для Пузєєва  - це суверенна республіка російської етнічної більшості на території сучасного Центрального федерального округу РФ.

Прапором Залісся ініціативна група з її створення пропонує обрати "хрестової прапор - жовтий хрест на білому тлі на червоному полотнищі". 

Автор матеріалу нагадує, що Залісся - хоча і забутий в імперській Росії, але історично усталений термін.

"У 14-15-му століттях Заліссям називалися території Русі, що розташовувалися в Волго-Оксько межиріччі, міста, які сьогодні утворюють Ярославську, Костромську і Володимирську області. Примітно, що зовсім недавно Петро Порошенко в своєму зверненні до Верховної Ради назвав Москву і прилеглі до неї території (а також території, що знаходяться в "духовному окормленні Московського Патріархату) саме Заліссям", - додає Пузєєв.

Довідка

Фонд Repentance активно допомагає учасникам АТО та біженцям з окремих районів Донбасу.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати