//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Отруєння школярів у Харкові спровокував учень з газовим балончиком, - Гриневич


фото: mon.gov.ua
У харківській школі один з учнів розпилив газ з балончика, викликавши цим масове отруєння школярів

Про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, передає “Укрінформ".

"Ми зараз з облдержадміністрацією досліджуємо цей випадок. Відомо, що учень школи розпилив якийсь газ з балончика. По-перше, була здійснена одразу евакуація зі школи. Ті діти, яким стало зле, їх одразу завезли в лікарню. Я говорила з представниками ОДА. Вже всі діти в нормальному стані, лише один хлопчик має проблеми, в нього стан вже покращується, але він мусить бути ще в лікарні", - заявила Гриневич.

Вона зазначила, що випадок, який стався 8 травня на лінійці в школі, дуже подібний до сьогоднішнього.

"Це свідчить про те, що є якась ідея, як зривати навчальний процес. Діти, які це роблять, часто не розуміють, якої шкоди можуть нанести іншим дітям", - зазначила міністр.

Тим часом Міносвіти оприлюднило рекомендації закладам освіти у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів.

Зокрема, рекомендується посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров'ю.

Крім того, у листі наголошують на постійній роботі з роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі небезпечних ситуацій та пропонується розробити та розповсюдити пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

Міносвіти зобов'язує школи забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю.

новини партнерів

‡агрузка...

25 травня, 2019 субота

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати