live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польський ксьондз-українофоб потрапив у базу "Миротворця"

Польського римсько-католицького священика Веслава Пенського (Wiesław Pęski) внесли у "чорний список" через його антиукраїнську позицію

Відповідний запис з'явилася на сайті "Миротворець". 

Священика внесли в базу через антиукраїнську пропаганду під прикриттям релігійної діяльності, а також розпалювання міжрелігійної та міжконфесійної ворожнечіі. 

Священик в період з 1999-го по вересень 2017 року перебував у Києві, де проводив богослужіння в парафії "Христа Царя Всесвіту" римсько-католицької Церкви. Вєслав Пенський входить в римо-католицький орден "паллотинів" (Товариство католицького апостольства). Це чернечий орден, керівний центр якого знаходиться в Римі. Організація складається з 11 провінцій, і саме польська провінція ордену координує діяльність української делегатури (ордена). 

Священика перевели в Польщу у вересні 2017 року. Однак він кілька разів повертався в Україну, поки в лютому його не назвали персоною нон ґрата: у 2017 році йому заборонили в'їзд в Україну строком на три роки. Раніше священик Вєслав Пенський на телебаченні "Полонія" в США, розповідаючи про сучасних поляків в Україні, зазначив, що "вони тут почуваються в небезпеці і їх сприймають як громадян третього сорту".

новини партнерів

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

15 серпня, 2020 субота

14 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати