live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польський ксьондз-українофоб потрапив у базу "Миротворця"

Польського римсько-католицького священика Веслава Пенського (Wiesław Pęski) внесли у "чорний список" через його антиукраїнську позицію

Відповідний запис з'явилася на сайті "Миротворець". 

Священика внесли в базу через антиукраїнську пропаганду під прикриттям релігійної діяльності, а також розпалювання міжрелігійної та міжконфесійної ворожнечіі. 

Священик в період з 1999-го по вересень 2017 року перебував у Києві, де проводив богослужіння в парафії "Христа Царя Всесвіту" римсько-католицької Церкви. Вєслав Пенський входить в римо-католицький орден "паллотинів" (Товариство католицького апостольства). Це чернечий орден, керівний центр якого знаходиться в Римі. Організація складається з 11 провінцій, і саме польська провінція ордену координує діяльність української делегатури (ордена). 

Священика перевели в Польщу у вересні 2017 року. Однак він кілька разів повертався в Україну, поки в лютому його не назвали персоною нон ґрата: у 2017 році йому заборонили в'їзд в Україну строком на три роки. Раніше священик Вєслав Пенський на телебаченні "Полонія" в США, розповідаючи про сучасних поляків в Україні, зазначив, що "вони тут почуваються в небезпеці і їх сприймають як громадян третього сорту".

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати