live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У НБУ попередили про проблеми з МВФ через судове рішення щодо ПриватБанку


фото: epravda.com.ua
У Національному банку України заявили, що рішення суду щодо незаконності націоналізації ПриватБанку може ускладнити співпрацю з Міжнародним валютним фондом

Про це повідомляє офіційний сайт Національного банку України.

У НБУ за підсумками засідання Ради з фінансової стабільності за участі представників МВФ, Світового банку та ЄБРР зазначили, що відповідне рішення суду створює правову невизначеність, а отже, і потенційні ризики для фінансової стабільності в Україні у майбутньому.

Рішення суду також ускладнює співпрацю із міжнародними фінансовими організаціями, зокрема МВФ, Світовим банком та ЄБРР, а також захист інтересів держави у судових процесах в інших юрисдикціях щодо відшкодування збитків, завданих банку та державі колишніми власниками ПриватБанку.

Учасники засідання констатували, що після схвалення рішення окружним адміністративним судом Києва про неправомірність виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку ситуація залишається спокійною та контрольованою. Банк працює у звичайному режимі, повністю і вчасно виконує усі зобов’язання перед клієнтами.

НБУ продовжить постійно відстежувати стан ПриватБанку та разом з Міністерством фінансів регулярно інформуватиме громадськість та міжнародні фінансові організації про перебіг оскарження рішення суду, можливі наслідки реалізації різних сценаріїв судового процесу у майбутньому.

Читайте також: Чим загрожує Україні рішення суду про незаконність націоналізації Приватбанку.Пояснення Сергія Фурси

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати