“Собака - не тренд. Собака - друг”: Alyona Alyona і Alina Pash знялись у соціальному ролику на підтримку безпородних собак

Українські хіп-хоп-виконавиці Alyona Alyona і Alina Pash, а також співачка та ветеранка АТО Стасік і танцювальна команда Apache Crew знялися у ролику на підтримку адопції безпородних безпритульних собак

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Ролик DOG_MA for UAnimals під назвою “Забий на породу!” покликаний зламати стереотипи про важливість породи й умовної "краси".

"Нам інколи важко не зважати на моду. На жаль, такі "тренди" стосуються і домашніх тварин. Після чергового блокбастеру за їхньої участі, відбувається вибух попиту на ту чи іншу породу”, - каже режисерка відео Тася Плєшивцева.

Співачка Анастасія Шевченко (СТАСІК) наголошує, що якщо людина шукає собі не іграшку із завданими параметрами, а друга і співмешканця, з яким хочеться зігрівати один одного та веселитися досхочу — її тварина вже чекає у притулку.

Зазначимо, що 10 грудня у всьому світі відзначали міжнародне екологічне свято День прав тварин, спрямоване на визнання і захист прав тварин.

null

null

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати