live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд змінив правила реєстрації місця проживання в іпотечному житлі


фото: kmu.gov.ua
Кабінет Міністрів України підтримав проєкт постанови, що вносить зміни до правил реєстрації місця проживання для врегулювання особливості реєстрації місця проживання в іпотечному житлі

Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в середу, 27 травня.

"Вносимо зміни у правила реєстрації з тим, щоб врегулювати особливості реєстрації місця проживання в іпотечному житлі з метою вдосконалення цієї процедури й захисту іпотекодержателів. Прошу підтримати", - повідомив міністр юстиції Денис Малюська, доповідаючи питання на засіданні уряду.

Водночас він попросив членів уряду підтримати проєкт постанови з доопрацюванням впродовж доби.

"Ми все узгодили, міністерства на контакті, але потрібно ще формально доопрацювати", - додав Малюська.

Згідно з постановою, фото якої оприлюднив народний депутат Олексій Гончаренко, документи, що підтверджують право на проживання в житлі не вимагатимуть при реєстрації місця проживання малолітньої, неповнолітньої дитини за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника. У разі відсутності цих документів та/або перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов'язань реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласника житла, наймача чи членів його сім'ї, за згодою іпотекодержателя або довірчого власника.

Працівник органу реєстрації може перевірити чи перебуває житло у іпотеці або в довірчій власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 

У заяві на реєстрації місця проживання відтепер можна вказувати, що житло знаходиться у іпотеці/довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати