"Російські" Севастополь та Сімферополь у новині ВВС: Мінкульт звернувся до посольства Великої Британії


фото: liga.net
Міністр культури Олександр Ткаченко звернувся до посольства Великої Британії через публікацію російської служби BBC, в якій Севастополь та Сімферополь назвали частиною РФ

Про це повідомляє пресслужба Мінкульту.

Міністр культури та інформаційної політики звернувся з офіційним листом до надзвичайного і повноважного посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінди Сіммонс щодо віднесення британським мовником ВВС  міст окупованого Криму до територій Росії.

У Мінкульті висловили занепокоєння та просять відреагувати на цю ситуацію та отримати роз’яснення від головної штаб-квартири ВВС у Лондоні.

"Міжнародні санкції проти російської влади мають бути встановлені найближчим часом. Але для цього потрібні рішучі дії не лише від керівництва держав, а ще й дотримання інформаційної безпеки, зокрема, міжнародними інформаційними агенціями", – наголосив Ткаченко.

  • У МЗС України обурилися через публікацію російської служби BBC, в якій Севастополь та Сімферополь назвали частиною РФ.
  • Згодом, міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що звернеться до посольства Великої Британії через публікацію російської служби BBC, в якій Севастополь та Сімферополь назвали частиною Росії.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати