Мінкульт звернеться до посольства Великої Британії через "російські" Сімферополь і Севастополь у новині ВВС, - Ткаченко


фото: pravda.ua
Міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що міністерство звернеться до посольства Великої Британії через публікацію російської служби BBC, в якій Севастополь та Сімферополь назвали частиною Росії

Про це він написав на своїй сторінці в Telegram.

"Злочини проти України та власного народу стали звичною практикою для внутрішньої політики Росії. За підсумками мирних протестів, що спалахнули по усій країні, заарештовано 3521 людину. Жахливий антирекорд", - зазначив Ткаченко.

За його словами, російська влада порушила всі основоположні принципи демократії та статті Європейської конвенції з прав і свобод людини.

"Насильницькі дії ОМОНу, що призвели до чисельних травм у мирних протестувальників – черговий доказ, що кремлівська влада тримається на жорстокості та нехтуванні правами людей.  Незважаючи на неоднозначність постаті опозиціонера Олексія Навального у його ставленні до окупації Криму, кожен має право на мирний протест", - зауважив міністр.

Ткаченко наголосив, що міжнародні санкції проти російської влади мають бути встановлені найближчим часом. Але для цього потрібні рішучі дії не лише від керівництва держав, а ще й дотримання інформаційної безпеки, зокрема, міжнародними інформаційними агенціями, вважає міністр.

"Адже коли російське бюро Бі-Бі-Сі в своєму пості відносить  Севастополь та Сімферополь – до російських міст, хоч і згадує про анексію – це вже подвійні стандарти", - зазначив він.

За словами Ткаченка, Мінкульт звернеться до посольства Великої Британії в Україні, щоб отримати роз’яснення від штаб-квартири BBC.

"Бі-Бі-Сі багато років вважається міжнародним взірцем достовірності інформації у матеріалах, тому МКІП звернеться до Посольства Великої Британії в Україні, щоб отримати роз’яснення від штаб-квартири Бі-Бі-Сі у Лондоні, чому їхня російська філія внесла Севастополь та Сімферополь у список російських міст, де проходили акції протесту проти затримання Навального", - додав він.

  • Нагадаємо, 23 січня Міністерство закордонних справ України засудило насильство російської влади стосовно учасників акцій на підтримку Олексія Навального.
  • У МЗС України обурилися через публікацію російської служби BBC, в якій Севастополь та Сімферополь назвали частиною РФ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати