Календар осінніх розпродажів в Китаї. Поради Meest China
Коли ми говоримо про грандіозні розпродажі в Україні, зазвичай згадуємо період Новорічних свят та Чорну п'ятницю. У Китаї все дещо по-іншому. Майже кожного місяця в Піднебесній покупці можуть потрапити на вигідні знижки, а багато державних свят супроводжуються великими розпродажами в офлайн та онлайн магазинах (таких як Taobao, Tmall, 1688)
Разом із логістичною компанією Meest China, яка вже понад 6 років займається доставкою поштових посилок з Китаю в Україну, ми підготували для вас календар найвигіднішого осіннього шопінгу в Китаї.
Вересень
Свято Середини Осені - також відоме як Свято Місяця або Свято Місячного Пряника. 2022 року відзначається 10 вересня. Це друге за значущістю свято в Китаї після Китайського Нового року.
Для китайців свято Місяця – це про возз'єднання з рідними, гармонію та щастя. Цього дня китайці збираються всією родиною, вечеряють та спілкуються. Після обіду приносять підношення місяцю, щоб він приніс удачу. Це можуть бути місячні пряники чи фрукти. У Свято Місяця прийнято запускати у небо ліхтарі. По всій країні проводять фестивалі та розвішують святкові ліхтарики, що стали символом сімейного возз'єднання.
На свято Середини Осені китайці, зазвичай, відпочивають кілька днів. А у китайських магазинах проводять грандіозні розпродажі. Це чудовий час та можливість придбати товари з хорошими знижками. Розпродажі влаштовують не лише офлайн магазини. Китайські маркетплейси теж тішать своїх покупців приємними цінами.
У цей час склади доставки в Китаї, як і склад Міст Чайна, закриваються. Тому товари найкраще замовляти у перші дні розпродажу та одразу оформлювати авіа доставку в Україну. Або чекати на посилку вже після свят.
Жовтень
Після Свята Середини Осені 1 жовтня у Китаї відзначають День утворення КНР. На честь цього свята китайці відпочивають протягом тижня з 1 по 7 жовтня.
По всій країні відбуваються народні гуляння, вуличні вистави, запускають феєрверки. Вулиці традиційно прикрашають китайськими ліхтариками, фігурами міфічних драконів та квітковими композиціями.
Це ще один вигідний період для шопінгу в Китаї. Знижки на товари можуть досягати до 80%, що, зрозуміло, приваблює величезну кількість покупців. Багато онлайн-магазинів попереджають своїх клієнтів, що в період з 1 по 7 жовтня відправка товарів може здійснюватися із затримкою. Обов'язково враховуйте це під час оформлення замовлення.
Ще одне менш значуще, але не менш приємне свято розпродажу – День народження маркетплейсу Tmall. Ця платформа користується особливою популярністю серед клієнтів Meest China, оскільки на ній представлені найякісніші товари від китайських продавців. З 1 по 14 жовтня Tmall радує своїх покупців великими знижками на честь дня народження.
Листопад
11 листопада у Китаї відзначають День холостяка. Це ще й глобальний фестиваль шопінгу – головний китайський розпродаж року. У 2009 році компанія Alibaba вперше провела розпродаж цього дня, після чого фестиваль став щорічним. А вже за кілька років традицію підхопили й інші китайські магазини. Підготовка до розпродажу розпочинається з 28 жовтня. Бренди, магазини надають знижки, бонуси, купони, а клієнти оформлюють попереднє замовлення за вигідними цінами. Головний розпродаж відбувається з 11 по 13 листопада, коли офлайн та онлайн магазини роздають запаморочливі знижки на весь асортимент товарів.
Цей період також яскраво простежується на платформі Meest China Shop – сервісі викупу товарів з китайських маркетплейсів від компанії Meest China. На Meest China Shop об'єднані всі головні внутрішні магазини Китаю (Taobao, Tmall, 1688) зрозумілою нам мовою. Замовити потрібні товари можна в рази швидше, не витрачаючи час на спілкування з китайськими продавцями та розв'язання різних проблем.
Не відмовилися у Китаї та від традиційної для наших країн Чорної п'ятниці. В останню п'ятницю листопада китайські магазини та маркетплейси також пропонують покупцям гарні знижки.
Робити покупки в період осінніх розпродажів найкраще на пряму в китайських маркетплейсах. Taobao, Tmall, 1688 пропонують товари за дуже вигідними цінами, набагато дешевшими, ніж на Aliexpress або Alibaba. Але діяти потрібно швидко. Великий ажіотаж призводить до того, що буквально за кілька секунд обраного товару може вже не бути.
На сайті Meest China можна скористатися інструкціями, як швидко зареєструватися та оформити замовлення безпосередньо через китайські маркетплейси (TaoBao, Tmall, 1688) та замовити доставку до складу Meest China в Китаї. Далі залишиться тільки оформити доставку посилки в Україну зручним для вас способом (авіа чи морем). До того ж всі товари прийдуть в одній посилці на будь-яке з відділень Нової Пошти, Укрпошти або Meest Express.
А тим, хто не хоче морочитися з китайськими маркетплейсами є адаптивна платформа – Meest China Shop.
- Актуальне
- Важливе