live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київське хореографічне училище відмовилося від матеріальної допомоги балерини, яка підтримує Путіна

Київське державне хореографічне училище не прийняло гроші, зібрані спеціально для його реставрації Великим театром в Москві

Про своє рішення керівництво навчального закладу повідомило у відкритому листі, опублікованому на сайті закладу та Мінкультури України.

На початку грудня з ініціативи народної артистки Росії Світлани Захарової на сцені Великого театру пройшов вечір "Балет без кордонів". Зібрані кошти збиралися направити на ремонт Київського училища, вихованкою якого є Захарова.

Керівництво Київського хореографічного училища відмовилося від грошей, які зібрали артисти Великого театру на ремонт навчального закладу.

"Сума коштів, які зібрані у результаті згаданого концерту, не йде у порівняння з тисячами людських жертв, сотнями тисяч квадратних кілометрів території, десятками мільярдів гривень, іншими непоправними збитками, які несе нині Україна внаслідок "позиции президента Росcийской Федерации по Украине и Крыму". Звичайно, що Київське державне хореографічне училище відмовляється від "допомоги" народної артистки Росії Світлани Захарової", - йдеться у листі училища.

Приводом для відмови від пожертви стала, за словами директора, позиція Захарової. Вона в числі 150 російських діячів культури навесні цього року підписала лист на підтримку російської анексії Криму.

 

новини партнерів

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати