live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З банку "Хрещатик" завдяки злочинній схемі можуть вивести 250 млн, - Фонд гарантування вкладів

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявляють, що існує ризик виведення активів банку "Хрещатик" на 250 млн грн внаслідок певних судових рішень

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє, що існує ризик виведення активів банку "Хрещатик" на 0,25 млрд грн внаслідок судових рішень, якими легалізуються схеми, що реалізовувались вкладниками (родичами одного з керівників цього банку) та позичальниками - юридичними особами (пов'язаними з акціонером банку)", - йдеться в повідомленні.

У ФГВФО зазначають, що групою позичальників, які є пов'язаними із банком особами, подано позовні заяви до Господарського суду Києва із вимогою визнати припиненими їх зобов'язання перед банком та припинення обтяжень на нерухоме майно заставною вартістю 0,47 млрд грн, яке було передане в забезпечення наданих кредитів.

Мова йде про земельну ділянку у Феофанії, квартири та нежитлові приміщення на вул. Вишгородській у Києві. Зазначена група позичальників стверджує, що на початку 2015 року уклали договори щодо відступлення права вимоги за депозитами фізичних осіб на загальну суму $8 млн.

Як згодом з'ясувалось, цими вкладниками є родичі одного з керівників банку, який був членом правління до введення тимчасової адміністрації. Уповноважена особа фонду стверджує, що є всі підстави вважати, що вказані договори відступлення права вимоги, а також інші документи, що мають значення для розгляду справи, були укладені вже у період здійснення процедури ліквідації банку перед поданням позовних заяв. Власне, на підставі цих документів група позичальників в судовому порядку намагається визнати дійсним зарахування зустрічних однорідних вимог.

  • Нагадаємо, 5 квітня 2016 року до київського банку "Хрещатик" увійшла тимчасова адміністрація. В банку обслуговувалися столичні комунальні підприємства, багато з яких в кінці березня пішли до інших банків.
  • Напередодні банкрутства банк не входив до так званого чорного списку НБУ, в якому перебувають установи з максимальними шансами на виведення з ринку.


 

новини партнерів

16 жовтня, 2017 понеділок

16 жовтня, 2017 понеділок

15 жовтня, 2017 неділя

14 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати