live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У титановій держкомпанії побоюються втручання правоохоронців у приватизацію

Державна "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", яка є монополістом з виробництва титанової сировини, побоюється "політичної боротьби з використанням правоохоронних структур, зриву продажу компанії і повтору ситуації з приватизацією ОПЗ"

Про це повідомляє censor.net.

"Наступного року будуть виставлятися на продаж ключові титанові активи України - "Сумихімпром" і держчастка в "Запорізькому титано-магнієвому комбінаті". За ці активи розгориться неабияка боротьба. Нам відомо, що вже зараз найбільші світові компанії в титановому секторі уважно стежать за роботою "ОГХК" і її переходом на міжнародні стандарти управління. Проте, ми не виключаємо, що знайдуться гравці, які спробують обвалити вартість компанії і зірвати продаж "ОГХК" та інших тютюнових активів із застосуванням силового сценарію", - цитує прес-служба першого заступника голови правління Олександра Гладушка.

"ОГХК" також заявила про свою корпоратизацію та перехід на міжнародні стандарти. Вона перетворена в публічне акціонерне товариство і підготувала випуск майже 2 млрд. акцій номіналом в 1 гривню кожна. Також Міністерство економічного розвитку призначило нове правління компанії, яке очолив Руслан Журило.

Очікується призначення Кабміном наглядової ради, в якому більшість представлятимуть незалежні директори.

Процес корпоратизації здійснений в рекордний для державних компаній термін - всього 9 місяців, відзначили в компанії. При цьому підвищиться не тільки прозорість роботи "ОГХК", а й її привабливість для інвесторів. Уряд раніше включив компанію в список на приватизацію в 2017 році.

"Найбільші світові інвестори уважно стежать за роботою "ОГХК" та її переходом на міжнародні стандарти. У 2016 році "ОГХК" успішно пройшла аудит однією з аудиторських фірм першої четвірки", - каже перший заступник голови правління Олександр Гладушко.

В "ОГХК" очікують, що держава зможе виручити за неї максимально можливу ціну. При цьому буду збережені робочі місця і актив отримає новий розвиток, завдяки інвестору.

"Наша мета - залучити в Україну західні інвестиції, розвивати вітчизняну титанову галузь, і ми знаємо, як це зробити", - говорить Гладушко.

За його словами, за останні 2 роки "ОГХК" показує впевнене зростання. Після того, як держава повернула собі контроль над компанією у олігарха Фірташа, дохід "ОГХК" досяг близько 2 млрд грн.

Надходження податків до місцевих і державного бюджетів за 9 міс. 2016 р. в порівнянні з 9 міс. 2015 р. зросли вдвічі до 477 млн грн. Вартість основних фондів компанії з 2014 р. збільшилася з 900 млн до 2 млрд грн, відзначив Олександр Гладушко.

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати