live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Додон не підтримав вимогу щодо виведення російських військ з Придністров'я

Президент Молдови Ігор Додон засудив заяву парламенту про необхідність виведення російських військ з невизнаного Придністров'я

Про це він заявив на Facebook.

"Категорично засуджую цю чергову провокацію. Дані дії спрямовані на погіршення відносин з Російською Федерацією та підрив тих успіхів, яких вдалося досягти спільно з російським керівництвом, а саме в галузі експорту молдавської продукції, ситуації з мігрантами, регіонального співробітництва, освітніх та гуманітарних програм", - зазначив він.

На думку Додона, ця заява "вписується в низку дій з боку парламентської більшості під керівництвом Демпартії з нагнітання ситації у регіоні й, насамперед, по відношенню до Росії" й приймалася під "влливом ззовні".

"Я виступаю за всеосяжний діалог з представниками Придністров'я", - додав він.

  • В понеділок, 17 липня, президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Молдови Павел Філіп відкрили пункт пропуску "Кучурган" на українсько-молдовському державному кордоні в Одеській області, що обурило Росію, оскільки при цьому не було враховано позицію фейкової "Придністровської молдавської республіки" ("ПМР").
  • Філіп є заступником голови Демократичної партії й наразі головним політичним опонентом Додона. При цьому сам Додон позиціонує себе в якості проросійського політика й союзника Путіна, разом з яким він приймав цьогорічний "парад перемоги" 9 травня у Москві.
  • 20 липня Україна та Молдова домовилися узяти під контроль увесь кордон вздовж Придністров'я.
  • 21 липня парламент Молдови, більшість у якому належить проєвропейським силам на чолі з Демократичною партією, прийняв заяву про необхідність виведення російських військ з території Придністров'я.
  • Україна, як і абсолютно усі країни світу, не визнає "ПМР" суверенною державою. "Державою" це утворення "визнали" лише створені за підтримки російських військових фейкові "республіки" "Абхазія", "Південня Осетія" (обидві - територія Грузії) та "Нагірний Карабах".

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати