live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мін'юст запустив проект, що вчить українців захищати свої права

Мін'юст запустив онлайн-проект "Я маю право!", який пояснює українцям, як захищати свої громадянські права

Проект "Я маю право!" розміщено на сайті Мін'юст.

"Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця", - заявляють у Мін'юсті.

Одним з ключових елементів проекту є надання громадянам безоплатної правової допомоги.

"За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту "Я маю право!", в рамках якого доносимо українцям інформацію про їхні права та вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту - важливий крок, адже кожен може скористатись порталом та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях", - сказав міністр юстиції Павло Петренко.

На сайті можна дізнатися актуальну інформацію та новини про проект, а також дізнатися, куди звертатись у випадку порушення прав. У Мін'юсті обіцяють, що на сайті регулярно з'являтимуться нові матеріали.

новини партнерів

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати