live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК виявило порушення Омеляном антикорупційного законодавства

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) повідомило про порушення міністром інфраструктури Володимиром Омеляном процедури призначення співробітників Міністерства інфраструктури

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За результатами планової перевірки в міністерстві виявлено низку порушень закону "Про запобігання корупції".

Зокрема, виявлені порушення щодо прийняття рішень про призначення на посаду без одержання відповідей на запити від Міністерства юстиції про наявність відомостей про кандидатів у Єдиному реєстрі осіб, які скоїли корупційні порушення, а також про поширення на них заборони обіймати відповідну посаду відповідно до закону "Про очищення влади".

Окрім того, виявлене порушення щодо непритягнення до дисциплінарної відповідальності співробітника міністерства, якого суд визнав винним у суміщенні своєї посади з іншим оплачуваним видом діяльності, однак суд не покарав його у зв'язку із завершенням терміну притягнення до відповідальності.

У зв'язку із цим НАЗК внесло припис Омеляну. Припис є обов'язковим до виконання.

Відповідно до нього, агентство вимагає провести щодо співробітників міністерства службові розслідування з метою виявлення причин порушення антикорупційного законодавства.

  • Як повідомляли з посиланням на Реєстр судових рішень, НАБУ розпочало розслідування проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірних даних.
  • В той же час, Омелян наголошує, що з його сторони немає жодних порушень.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати