live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

East Europe Petroleum LLC отримала ще 11 спецдозволів на видобуток газу

Державна служба геології та надр України видала газодобувній компанії East Europe Petroleum LLC (раніше ТОВ "Голден Деррік", Київ) ще 11 спеціальних дозволів на надрокористування

Про це свідчать дані Держгеології. 

Відповідно до наказів про видачу спецдозволів, опублікованих на сайті Держгеології від 8 листопада 2017 року, East Europe Petroleum LLC (ТОВ "Іст Юроуп Петролеум") видано 11 спецдозволів на розробку нових ліцензійних ділянок у Полтавській області.

Розробка нових площ дозволить підвищити енергонезалежність України та забезпечить збільшення надходжень як до місцевого, так і до державного бюджету.

Газовидобувна компанія East Europe Petroleum LLC (раніше ТОВ "Голден Деррік"), здійснює діяльність у сфері геології та геологорозвідування, а також займається розвідувальним бурінням та видобутком вуглеводнів. Власники компанії – держава в особі національної акціонерної компанії "Надра України" та кіпрської компанії Hartlog Limited, яка, згідно з відкритими джерелами, належить молдавському бізнесменові Анатолу Дива.

В даний момент East Europe Petroleum LLC є власником 19 спецдозволів на нафтогазові ліцензійні ділянки.

Як повідомляли Українські Новини, 1 листопада газодобувна компанія "Голден Деррік" (Київ) перейменувалася у ТОВ "Іст Юроуп Петролеум" (East Europe Petroleum LLC).

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати