live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як агент НАБУ 7 місяців готував спецоперацію, щоб нібито дати хабар заступниці голови ДМС. Її розповідь

У Державній міграційній службі розповіли деталі затримання агента НАБУ, який нібито намагався дати хабара заступниці голови ДМС

Про це під час брифінгу розповіла перший заступник очільника Державної міграційної служби Діна Пімахова, повідомляє Еспресо.TV.

Вона зауважила, що через кілька місяців після початку її роботи у відомстві, приблизно у квітні 2017 року, до її родичів із Запоріжжя зателефонували особи з Києва. Вони представилися працівниками юридичної компанії і хотіли придбати мікроавтобус.

Ці люди через кілька днів приїхали до Запоріжжя, а на зустріч до її родичів прийшов чоловік, який представився водієм з цієї компанії. Він заявив, що його влаштовують умови продажу майна, однак остаточне рішення має ухвалювати керівник підприємства.

За словами водія, він мав би прийти на зустріч на кілька годин, у той час він нібито перебував на зустрічі з губернатором Запоріжжя. Через кілька годин так все і сталося.

"Прийшов чоловік, який представився керівником офісу в Україні, представником Арабського інвестфонду "Mubadala", який приїхав відкривати в Україну представництво, робити інвестиції", - наголосила Пімахова.

Чоловік заявив, що водій компанії неправильно зрозумів мету використання мікроавтобуса, бо він їм потрібен не для купівлі, а для оренди. Угода не відбулась.

Згодом, цей чоловік, скориставшись, як каже Пімахова, "товариськими відносинами", які зав'язались у нього з її родиною, познайомився з нею самою. 

"Протягом кількох місяців спілкування, яке було товариським, і не стосувалося моєї роботи, через кілька місяців він почав пропонувати вирішення питань у сприянні незаконної легалізації іноземних громадян на території України. На це я відмовила", - пояснила Пімахова. 

Він пропонував це і на інших зустрічах. Тоді він заявив, що за такі дії може бути грошова нагорода, але, за словами працівниці ДМС, вона йому вказала, що це карається законом.

Після цього вона нібито звернулася до СБУ, де зазначила, що їй пропонував хабар представник Арабського інвестфонду "Mubadala", чоловік на ім'я Сергій Титинков за легалізацію іноземців.

Протягом наступних місяців у цій справі відбувалися слідчі дії СБУ та ГПУ, а вона в цей час ще зустрічалася з Титинковим.

За результатами спецоперації, вчора його затримали при спробі передати їй хабар $15 тисяч.

"Під час затримання мені стало відомо, що в нього було вилучено спеціальні технічні засоби в моїй присутності, Також мені стало відомо, що він має інші установчі дані, його ім'я Сергій Боярський. Як вже стало відомо, він є представником, або має відношення до НАБУ", - підсумувала  Пімахова.

За її словами, вона навіть не здогадувалась, що весь цей час спілкувалась з агентом НАБУ.

Зазначимо, що у НАБУ заперечують, що пропонували хабар Пімаховій. Там кажуть, що проводили спецоперацію, щоб виявити злочинців у Державній міграційній службі. Натомість, за словами представників Бюро, СБУ та ГПУ влаштували диверсію проти НАБУ та САП. Зокрема, СБУ нібито прослуховувала детективів НАБУ, а також готує низку затримань представників НАБУ та САП.

  • Зазначимо, що вчора під час спроби передачі хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий агент НАБУ.
  • У НАБУ стверджують, що ГПУ та СБУ незаконно втрутилися у їхню спецоперацію, під час якої намагалися виявити учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

новини партнерів

31 жовтня, 2020 субота

30 жовтня, 2020 п'ятниця

31 жовтня, 2020 субота

30 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати