live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Cуд скасував дискваліфікації 28 російських олімпійців. Їм повернуть медалі Олімпіади-2014


фото: cas
Спортивний арбітражний суд скасував довічні дискваліфікації 28 російських спортсменів, серед них призери Олімпіади-2014, яким повернуть медалі

Відповідне рішення опубліковано на сайті Спортивного арбітражного суду.

Повністю виправдані CAS Дмитро Труненков, Олексій Негодайло Олексій Олександрович, Ольга Стульнева, Людмила Удобкіна (усі - бобслей), Олександр Третьяков, Сергій Чудінов, Олена Нікітіна, Ольга Потиліцина, Марія Орлова (усі - скелетон), Олександр Легков, Євген Бєлов, Максим Вилегжанін, Олексій Пєтухов, Микита Крюков, Олександр Безсмертних, Наталія Матвєєва, Євгенія Шаповалова (усі - лижні гонки), Ольга Фаткуліна, Олександр Румянцев, Іван Скобрєв, Артем Кузнєцов (всі - ковзанярський спорт), Тетяна Іванова та Альберт Демченко (обоє - санний порт), Катерина Лебедєва, Катерина Смоленцева, Катерина Пашкевич, Тетяна Бурина, Анна Щукіна (усі - жіночий хокей).

Частково були задоволені апеляції ще 11 спортсменів, яким довічне відсторонення було замінено на відсторонення від Ігор-2018 в Пхенчхані.

Також CAS повідомив, що у завдання арбітрів не входило визначити, чи була організована якась схема із маніпуляціями з допінг-пробами на Олімпійських іграх в Сочі, вони розглядали тільки індивідуальні випадки - справи кожного конкретного спортсмена.

Читайте також: Вперше в історії країну не пустили на Олімпіаду через допінг. Як Росія до цього дійшла

  • Раніше МОК визнав 43 російських спортсменів, які брали участь в Іграх в Сочі, винними в порушенні антидопінгових правил та анулював їх результати з Олімпіади-2014 та довічно усунув від участі в Іграх.
  • МОК визнав Росію винною у створенні державної допінгової системи та фальсифікації проб під час Оліміпади-2014 та відсторонив збірну Росії від участі у Олімпіаді-2018.
  • На зимових Іграх у Пхенчахані виступлять лише окремі російські атлети під олімпійським прапором.
  • Наразі не відомо, чи МОК допустить до Олімпіади-2014 раніше дискваліфікованих спортсменів.

Читайте також: Білий прапор над Москвою. Чому виступи під олімпійськими знаменами - це стара російська традиція


 

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати