//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Обшуки у ДУМ: київський адвокат, екс-заступник генпрокурора Азербайджану вийшов на пікет перед головною будівлею СБУ

Київський адвокат, старший радник юстиції Ібрагім Татієв провів одиночний пікет перед центральним офісом Служби безпеки України на вулиці Володимирській, 33 у Києві

Він вимагав припинити тиск на мусульманські громади, повідомляє кримськотатарська агенція QHA.

Татієв з плакатами українською, російською та англійською мовами пікетував центральний вхід до будівлі СБУ, періодично змінюючи плакати з написами "СБУ провокує міжнаціональній и міжрелігійній конфлікти", "СБУ = КДБ?", "СБУ, вистачить лити воду на млин Росії" та іншими .

"Моя мета - привернути увагу громадянського суспільства країни до протиправних дій СБУ стосовно абсолютно демократичної, патріотичної організації - київського Ісламського культурного центру", - пояснив Татієв.

Ібрагім Татієв - етнічний азербайджанець, випускник юридичного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка. У період президентства в Азербайджані Абульфаза Ельчібея Татієв обіймав посаду заступника генерального прокурора країни.

  • Нагадаємо, 5 березня співробітники прокуратури, СБУ і поліції зламали книжковий магазин на території Ісламського культурного центру в Києві на вулиці Дегтярівській і винесли звідти кілька примірників видань, визнаних в 2012 році Приморським судом Одеси такими, що культивують культ насильства.
  • Обшуки, в результаті яких були виявлені ті ж видання, пройшли в квартирі бібліотекаря Всеукраїнської асоціації громадських організацій "Альраїд", а також в приміщенні школи ІКЦ.
  • Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов й голова "Альраїду" Сейран Арифов заявили, що "вилучених" під час обшуку книг не було і не могло бути на території ІКЦ, і назвали обшук провокацією. Ісмагілов заявив про намір оскаржити дії силовиків в суді і порівняв їх з переслідуванням мусульман в Росії Федеральною службою безпеки.
  • Про неприпустимість тиску на мусульманські громади заявили глава Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Рефат Чубаров і ряд інших депутатів українського парламенту.
  • Своєю чергою прокуратура Києва заявила про правомірність обшуків в приміщеннях ІКЦ і в приватних володіннях його співробітників.

новини партнерів

‡агрузка...

22 квітня, 2019 понеділок

21 квітня, 2019 неділя

22 квітня, 2019 понеділок

21 квітня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати