live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Обшуки у ДУМ: київський адвокат, екс-заступник генпрокурора Азербайджану вийшов на пікет перед головною будівлею СБУ

Київський адвокат, старший радник юстиції Ібрагім Татієв провів одиночний пікет перед центральним офісом Служби безпеки України на вулиці Володимирській, 33 у Києві

Він вимагав припинити тиск на мусульманські громади, повідомляє кримськотатарська агенція QHA.

Татієв з плакатами українською, російською та англійською мовами пікетував центральний вхід до будівлі СБУ, періодично змінюючи плакати з написами "СБУ провокує міжнаціональній и міжрелігійній конфлікти", "СБУ = КДБ?", "СБУ, вистачить лити воду на млин Росії" та іншими .

"Моя мета - привернути увагу громадянського суспільства країни до протиправних дій СБУ стосовно абсолютно демократичної, патріотичної організації - київського Ісламського культурного центру", - пояснив Татієв.

Ібрагім Татієв - етнічний азербайджанець, випускник юридичного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка. У період президентства в Азербайджані Абульфаза Ельчібея Татієв обіймав посаду заступника генерального прокурора країни.

  • Нагадаємо, 5 березня співробітники прокуратури, СБУ і поліції зламали книжковий магазин на території Ісламського культурного центру в Києві на вулиці Дегтярівській і винесли звідти кілька примірників видань, визнаних в 2012 році Приморським судом Одеси такими, що культивують культ насильства.
  • Обшуки, в результаті яких були виявлені ті ж видання, пройшли в квартирі бібліотекаря Всеукраїнської асоціації громадських організацій "Альраїд", а також в приміщенні школи ІКЦ.
  • Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов й голова "Альраїду" Сейран Арифов заявили, що "вилучених" під час обшуку книг не було і не могло бути на території ІКЦ, і назвали обшук провокацією. Ісмагілов заявив про намір оскаржити дії силовиків в суді і порівняв їх з переслідуванням мусульман в Росії Федеральною службою безпеки.
  • Про неприпустимість тиску на мусульманські громади заявили глава Меджлісу кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Рефат Чубаров і ряд інших депутатів українського парламенту.
  • Своєю чергою прокуратура Києва заявила про правомірність обшуків в приміщеннях ІКЦ і в приватних володіннях його співробітників.

новини партнерів

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

17 серпня, 2018 п'ятниця

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати