live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні вперше надрукують британські підручники англійської мови для першокласників

Цього року для першокласників вперше надрукують підручники з англійської мови британських видавництв Кембриджського університету та MM Publications

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Ми часто отримували закиди від учителів англійської мови, що вітчизняні підручники мають погану якість і не підходять для навчання сучасних дітей. Великими зусиллями нам вдалося вмовити 2 британських видавництва - Кембриджського університету та MM Publications, що надавали матеріали для пілотування нового Держстандарту з англійської мови, увійти в партнерство з українським видавництвом та подати свій макет підручника на конкурс", - розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За її словами, близько половини українських школярів, що вивчають англійську мову в першому класі, навчатимуться за підручниками британських видавництв. Макети відповідних підручників претендують на наклад у понад 180 тисяч примірників.

"Ми сподіваємося, що цей позитивний досвід також стане сигналом для інших успішних іноземних видавництв, що створюють навчальні матеріали для вивчення іноземних мов, входити в співпрацю з українськими видавництвами та подаватися на конкурс підручників", - додала Гриневич.

У міністерстві нагадали, що 134 школи вже випробували новий держстандарт початкової освіти з іноземних мов.

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати