live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

РНБО назвала зброю, створення якої має стати пріоритетним для ОПК

РНБО ставить перед оборонно-промисловим комплексом завдання щодо створення нових перспективних ракетних систем

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час візиту до Державного підприємства "ВІЗАР", повідомляє його прес-центр.

Зокрема, на підприємстві йому показали нове сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати високоточні технологічні функції, необхідні для виробництва сучасних ракетних систем.

Це обладнання було придбано та встановлено в рамках програми переоснащення українських підприємств оборонно-промислового комплексу новою технікою.  

"Програма технологічного переоснащення підприємств ОПК активно реалізується в поточному році, і, що важливо, нові найсучасніші верстати були закуплені заводом за прямими контрактами на виконання рішення РНБО щодо лібералізації зовнішньоекономічної діяльності оборонно-промислового комплексу", - наголосив він. 

За словами Турчинова, відповідно до цього рішення, всі українські підприємства можуть закуповувати за кордоном технічне обладнання та необхідні комплектуючі для виробництва потужної сучасної зброї без посередницької монополії державних спецекспортерів.

"Ми сьогодні побачили цехи, де встановлено новітні технологічні лінії найкращих іноземних виробників, які дозволяють втричі збільшити обсяги виробництва, значно покращити якість, і забезпечити високу точність обробки деталей,  що для ракетного виробництва дуже важливо", - зауважив Турчинов.

Він нагадав, що велика кількість підприємств вітчизняного ОПК повністю відмовились від співпраці з російськими оборонними підприємствами. Зокрема, до 2014 року 40% комплектуючих "ВІЗАР" отримувало з РФ, і 88% своєї продукції поставляло до Росії.

"Після 2014 року ці відносини було припинено, і підприємство за рахунок імпортозаміщення повністю забезпечило виробництво власної продукції без російських комплектуючих, і, відмовившись від російських ринків збуту, активно просуває свою конкурентну продукцію на нові ринки, відновлюючи свій експортний потенціал", - розповів Турчинов.

Він також провів нараду з керівництвом та конструкторами "Укроборонпрому" та "ВІЗАРу", під час чого вони обговорили нові завдання і пріоритети національної ракетної програми.

"РНБО ставить перед ОПК завдання щодо створення нових перспективних ракетних систем. Йдеться насамперед про ракети, які забезпечуватимуть надійну протиповітряну оборону нашої країни, і це пріоритет, над яким сьогодні працюватиме ДП "ВІЗАР" та інші провідні оборонні підприємства України", - підсумував Турчинов.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати