live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна та Ізраїль близькі до угоди про вільну торгівлю, - Адміністрація президента

Голова Адміністрації президента України Ігор Райнін обговорив із міністром екології Держави Ізраїль Зеєвом Елькіним практичні кроки для пришвидшення підписання Угоди про вільну торгівлю між двома країнами

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Як заявили у прес-службі, "Україна та Ізраїль близькі до підписання Угоди про вільну торгівлю".

Під час переговорів було відзначено високий рівень політичного діалогу між Україною та Ізраїлем та тісну координацію двох країн на міжнародній арені. Сторони відзначили зростання торговельно-економічної співпраці між Україною та Ізраїлем та обговорили практичні кроки в площині пришвидшення підписання Угоди про вільну торгівлю між двома країнами.

Елькін подякував українській владі за ефективні дії щодо забезпечення можливості ізраїльтян відвідувати єврейські святині в Умані та інших містах України.

Райнін принагідно запросив ізраїльську сторону взяти участь у святкуванні 27-ї річниці незалежності України та в роботі 10-го міжнародного економічного інвестиційного форуму, який відбудеться в Харкові 28 вересня.

  • Переговори щодо ЗВТ з Ізраїлем були активізовані в 2015 році, і лише в 2017 році пройшли 11 раундів перемовин. Набрання чинності документа дозволить одразу і без мит експортувати до Ізраїлю широку лінійку агропродукції та продовольства, а також ліки, косметику, продукцію хімічної та легкої промисловості, будівельні матеріали, електроніку.
  • 27 квітня делегації України та Ізраїлю попередньо підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі між країнами.

новини партнерів

18 січня, 2019 п'ятниця

18 січня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати